Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies

SARRIA, C.P. "A"
FINALITZAT
0 - 1
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
SARRIA, C.P. "A"
FINALITZAT
0 - 1
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
Titulars
1
RODRIGUEZ VILLANUEVA, ADRIA
2
PEREZ DE SIVATTE, ALBERTO
3
VALLSMADELLA QUINTANILLA, NORBERT
4
PÉREZ DE SIVATTE, VICTOR
5
ROSELLO SERRANO, ALVAR
6
PARRA TRESSERRA, ALBERT
7
SALVADOR CULLA, JAVIER
8
LACAMBRA ALUMA, VICTOR
9
PEMAN GARCIA, ALEX
10
BARRUFET IBOS, ORIOL
18
OLAECHEA MARTÍNEZ, FRANCESC XAVIER
Suplents
13
POAL DOMINGUEZ, SANTIAGO
14
VILLALON FORNS, CARLES
15
CALLEJON MUZELLE, PABLO
16
GOLOBART BENET, JAN
17
CASADESUS ALONSO, SERGI
Entrenador
IRISARRI CARRASCO, EREC
Substitucions
51' 4
PÉREZ DE SIVATTE, VICTOR
16
GOLOBART BENET, JAN
69' 3
VALLSMADELLA QUINTANILLA, NORBERT
14
VILLALON FORNS, CARLES
79' 10
BARRUFET IBOS, ORIOL
15
CALLEJON MUZELLE, PABLO
82' 9
PEMAN GARCIA, ALEX
17
CASADESÚS ALONSO, SERGI
Targetes
4
PÉREZ DE SIVATTE, VICTOR 11
18
OLAECHEA MARTÍNEZ, FRANCESC XAVIER 30
0
IRISARRI CARRASCO, EREC 44
3
VALLSMADELLA QUINTANILLA, NORBERT 49
Àrbitres
CORTES APARICIO, ADRIA
( Baix Llobregat )
ESPADAS NAVARRO, ANTONI
( Baix Llobregat )
GARCIA PEIG, DANIEL
( Baix Llobregat )
Gols
0 - 1 JUAN PARDO, DANIEL 30'
Estadi
MPAL. VALLE HEBRON
Com arribar
Barcelona
c/ de la Granja Vella, 10 08035
Titulars
2
JOORDENS , LUCAS RUDOLF MICHEL
3
COLINAS CORDOBA, DAVID
4
LOPES RAFEGAS, ERIC
5
GONZALEZ MUÑOZ, SERGI
6
ALARCON MARQUEZ, ALEJANDRO
7
CENTENO DIAZ, KEVIN
8
AMARAL SANCHO, CRISTIAN
9
HANSON , OBONG SAMUEL UFOT
10
JUAN PARDO, DANIEL
11
PUIGMACIA FABRE, NIL
13
ARNALOT ARANS, ALBERTO
Suplents
12
CAUBET RABADÁN, JOAN
14
VAZQUEZ PIAZUELO, JORDI
15
DIAZ MOLINA, ERIC
16
ATIENZA GARCIA, NESTOR
17
ROS TARRIDA, JORDI
18
FORTUNY JIMENEZ, FRANCESC
19
FESTA SAEZ, DAMIAN
Entrenador
ORTIZ CONESA, FRANCISCO
Substitucions
46' 8
AMARAL SANCHO, CRISTIAN
12
CAUBET RABADÁN, JOAN
51' 7
CENTENO DIAZ, KEVIN
14
VAZQUEZ PIAZUELO, JORDI
59' 6
ALARCON MARQUEZ, ALEJANDRO
16
ATIENZA GARCIA, NESTOR
69' 10
JUAN PARDO, DANIEL
15
DIAZ MOLINA, ERIC
88' 9
HANSON , OBONG SAMUEL UFOT
17
ROS TARRIDA, JORDI
Targetes
4
LOPES RAFEGAS, ERIC 21
3
COLINAS CORDOBA, DAVID 41
6
ALARCON MARQUEZ, ALEJANDRO 54
7
CENTENO DIAZ, KEVIN 54
9
HANSON , OBONG SAMUEL UFOT 83
13
ARNALOT ARANS, ALBERTO 89