JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2017 12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 11G
2 14-10-2017 11:55 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B SANTS, U.E.,B 2 - 3P
3 21-10-2017 11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 1 - 3G
4 29-10-2017 09:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B Pª BARC. ANGUERA,B 1 - 5P
5 04-11-2017 13:00 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 6G
6 11-11-2017 13:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B MONTAÑESA, C.F.,C 9 - 0G
7 18-11-2017 10:15 MARTINENC, F.C.,D ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 5G
8 26-11-2017 10:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 8 - 0G
9 03-12-2017 09:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 5 - 0G
10 17-12-2017 10:30 LLOREDA, C.F.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 5G
11 14-01-2018 10:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B -
12 20-01-2018 12:35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 - 9G
13 27-01-2018 13:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B SANT ANDREU, U.E.,D 3 - 1G
14 03-02-2018 09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 - 0P
15 18-02-2018 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B PUJADAS, C.D.,B 5 - 0G
16 24-02-2018 11:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 6 - 1G
17 03-03-2018 10:30 SANTS, U.E.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 - 3E
18 10-03-2018 13:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 2 - 1G
19 17-03-2018 13:30 Pª BARC. ANGUERA,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 1P
20 25-03-2018 12:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 2 - 0G
21 07-04-2018 09:45 MONTAÑESA, C.F.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 10G
22 14-04-2018 12:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B MARTINENC, F.C.,D 6 - 0G
23 22-04-2018 10:30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 6G
24 28-04-2018 10:30 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 10G
25 05-05-2018 14:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B LLOREDA, C.F.,C 9 - 1G
26 13-05-2018 00:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B -
27 20-05-2018 09:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 11 - 1G
28 26-05-2018 12:00 SANT ANDREU, U.E.,D ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 3G
29 03-06-2018 13:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 2 - 3P
30 10-06-2018 12:00 PUJADAS, C.D.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 11G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.