JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2017 12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 0 - 11P
2 14-10-2017 10:30 CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 3 - 0P
3 21-10-2017 10:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F LLOREDA, C.F.,C 6 - 1G
4 29-10-2017 00:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F -
5 04-11-2017 12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 2 - 2E
6 11-11-2017 12:00 SANT ANDREU, U.E.,D FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 9 - 1P
7 18-11-2017 10:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C 0 - 9P
8 25-11-2017 11:30 PUJADAS, C.D.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 0 - 7G
9 03-12-2017 10:30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 - 3G
10 17-12-2017 18:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F SANTS, U.E.,B 2 - 10P
11 13-01-2018 11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 5 - 1P
12 20-01-2018 11:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F Pª BARC. ANGUERA,B 3 - 10P
13 27-01-2018 13:00 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 - 4G
14 03-02-2018 11:30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F MONTAÑESA, C.F.,C 4 - 3G
15 17-02-2018 13:00 MARTINENC, F.C.,D FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 2 - 2E
16 24-02-2018 11:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 6 - 1P
17 03-03-2018 12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F CONGRÉS CLUB ESPORTIU,B 5 - 3G
18 11-03-2018 10:30 LLOREDA, C.F.,C FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 3 - 6G
19 17-03-2018 12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F -
20 18-04-2018 19:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 3 - 6G
21 07-04-2018 11:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F SANT ANDREU, U.E.,D 4 - 3G
22 14-04-2018 09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,C FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 6 - 0P
23 21-04-2018 11:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F PUJADAS, C.D.,B 4 - 0G
24 28-04-2018 10:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 5 - 1G
25 05-05-2018 10:15 SANTS, U.E.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 5 - 3P
26 12-05-2018 11:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 2 - 3P
27 19-05-2018 11:20 Pª BARC. ANGUERA,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 14 - 2P
28 26-05-2018 12:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 4 - 2G
29 03-06-2018 12:30 MONTAÑESA, C.F.,C FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 1 - 5G
30 09-06-2018 10:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F MARTINENC, F.C.,D 4 - 2G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.