COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-11-2017 10:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 3 - 2G
2 15-10-2017 09:30 ALCOVER, C.E.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 1 - 1E
3 21-10-2017 10:50 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E 0 - 13P
4 29-10-2017 10:30 VILASECA C.F.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 5 - 1P
5 04-11-2017 10:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F 2 - 2E
6 11-11-2017 12:00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 7 - 0P
7 18-11-2017 11:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B RIUDOMS, C.D. ,C 3 - 1G
8 25-11-2017 09:30 CANONJA, C.F.,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 6 - 1P
9 02-12-2017 10:30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B SALOU, U.D.,B 3 - 1G
10 16-12-2017 10:00 LA SALLE TARRAGONA A.F.,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 5 - 0P
11 13-01-2018 09:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B LA SALLE REUS, F.C.,C 6 - 2G
12 21-01-2018 11:00 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 7 - 1P
13 27-01-2018 09:30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B E.F.B.S. COSTA DAURADA,C 5 - 2G
14 03-02-2018 12:30 PARE MANYANET, A.E.,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 2 - 6G
15 17-02-2018 11:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B CE TECNIFUTBOL SALOU,B 2 - 2E
16 24-02-2018 10:30 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 5 - 0P
17 03-03-2018 10:30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B ALCOVER, C.E.,B 4 - 2G
18 10-03-2018 13:30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 12 - 0P
19 17-03-2018 12:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B VILASECA C.F.,B 1 - 2P
20 24-04-2018 18:30 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU,F COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 3 - 2P
21 08-04-2018 10:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 0 - 6P
22 14-04-2018 11:30 RIUDOMS, C.D. ,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 1 - 5G
23 21-04-2018 10:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B CANONJA, C.F.,C 0 - 6P
24 28-04-2018 12:00 SALOU, U.D.,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 5 - 3P
25 05-05-2018 10:30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B LA SALLE TARRAGONA A.F.,A 1 - 4P
26 13-05-2018 09:30 LA SALLE REUS, F.C.,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 3 - 5G
27 19-05-2018 11:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B LA SELVA DEL CAMP, F.C.,B 0 - 2P
28 23-05-2018 18:15 E.F.B.S. COSTA DAURADA,C COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 2 - 1P
29 02-06-2018 13:00 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B PARE MANYANET, A.E.,C 6 - 2G
30 10-06-2018 11:00 CE TECNIFUTBOL SALOU,B COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 0 - 5G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.