UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 10:00 CANOVELLES, U.E.,D UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 0 - 17G
2 14-10-2018 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 4 - 0G
3 20-10-2018 09:00 PARETS, C.F.,F UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 5 - 2P
4 27-10-2018 09:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 4 - 2G
5 04-11-2018 09:00 VALLES, C.AT.,C UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 0 - 6G
6 10-11-2018 11:37 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E CALDES MONTBUI, C.F.,B 3 - 4P
7 18-11-2018 09:15 GRANOLLERS, E.C.,E UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 2 - 3G
8 24-11-2018 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E LLIÇA DE VALL C.F.,A 1 - 10P
9 01-12-2018 10:00 LLINARS, C.E.,C UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 0 - 4G
10 15-12-2018 10:20 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E LLERONA, C.E.,C 7 - 1G
11 22-12-2018 11:30 SANT FOST , U.E.,B UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 2 - 7G
12 12-01-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E CARDEDEU, F.C.,F 2 - 0G
13 19-01-2019 10:45 VILANOVA VALLES,C.F.,C UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 4 - 2P
14 26-01-2019 14:00 MOLLET U.E.,CF.,E UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 1 - 0P
15 02-02-2019 09:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 0 - 4P
16 10-02-2019 11:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E CANOVELLES, U.E.,D 8 - 1G
17 16-02-2019 10:00 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 2 - 4G
18 24-02-2019 11:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E PARETS, C.F.,F 1 - 2P
19 09-03-2019 10:30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 1 - 2G
20 16-03-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E VALLES, C.AT.,C 2 - 1G
21 24-03-2019 10:00 CALDES MONTBUI, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 8 - 2P
22 30-03-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E GRANOLLERS, E.C.,E 4 - 3G
23 07-04-2019 12:15 LLIÇA DE VALL C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 2 - 0P
24 14-04-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E LLINARS, C.E.,C 5 - 8P
25 27-04-2019 11:00 LLERONA, C.E.,C UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 0 - 11G
26 04-05-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E SANT FOST , U.E.,B 1 - 0G
27 11-05-2019 09:00 CARDEDEU, F.C.,F UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 0 - 4G
28 18-05-2019 12:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E VILANOVA VALLES,C.F.,C 1 - 1E
29 25-05-2019 12:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E MOLLET U.E.,CF.,E 5 - 1G
30 01-06-2019 11:30 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 6 - 0P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.