JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 30-09-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 5 - 2G
2 06-10-2018 16:00 BANYOLES, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 1E
3 14-10-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BLANES, C.D.,B 6 - 1G
4 21-10-2018 12:30 SANT GREGORI,A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 - 3E
5 27-10-2018 16:00 LES PRESES, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 - 3E
6 04-11-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 1 - 5P
7 11-11-2018 11:40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 4 - 3P
8 18-11-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LLORET, C.F.,B 3 - 0G
9 25-11-2018 12:30 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 4G
10 02-12-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B PERALADA, C.F.,A 1 - 1E
11 15-12-2018 10:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
12 23-12-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FIGUERES, U.E.,B -
13 12-01-2019 12:00 LLANÇA, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
14 20-01-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BISBALENC, AT.,A -
15 26-01-2019 12:30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
16 02-02-2019 15:00 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
17 10-02-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES, C.E.,A -
18 16-02-2019 13:00 BLANES, C.D.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
19 24-02-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT GREGORI,A.E.,A -
20 10-03-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LES PRESES, C.F.,A -
21 17-03-2019 11:00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
22 24-03-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,A -
23 31-03-2019 09:30 LLORET, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
24 07-04-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A -
25 13-04-2019 17:00 PERALADA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
26 28-04-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A -
27 04-05-2019 17:15 FIGUERES, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
28 12-05-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LLANÇA, C.E.,A -
29 18-05-2019 16:30 BISBALENC, AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
30 26-05-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BAIX TER, C.E.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.