ARO, C.E.,B

CADET SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 13:00 ARO, C.E.,B SANT PONÇ, AT.,A 1 - 5P
2 06-10-2018 17:15 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C ARO, C.E.,B 1 - 3G
3 13-10-2018 15:00 ARO, C.E.,B PALS ATLÈTIC,B 5 - 1G
4 24-10-2018 18:45 BESCANO, C.D.,A ARO, C.E.,B 7 - 0P
5 27-10-2018 13:45 ARO, C.E.,B BANYOLES, C.E.,C 1 - 7P
6 04-11-2018 15:30 GEiEG,A ARO, C.E.,B 6 - 2P
7 10-11-2018 12:00 PONTENC CLUB ESP.,A ARO, C.E.,B 4 - 3P
8 17-11-2018 18:30 ARO, C.E.,B PORQUERES, U.E.,B 0 - 3P
9 25-11-2018 12:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A ARO, C.E.,B 6 - 0P
10 01-12-2018 18:00 ARO, C.E.,B PALAFRUGELL, C.F.,B 0 - 3P
11 16-12-2018 12:00 FLAÇA, C.D.,A ARO, C.E.,B 3 - 1P
12 22-12-2018 18:00 ARO, C.E.,B SANT GREGORI, A.E.,B 2 - 3P
13 23-01-2019 20:50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A ARO, C.E.,B 3 - 0P
14 19-01-2019 14:00 ARO, C.E.,B BELL LLOC, C.P.,B 0 - 4P
15 26-01-2019 15:45 SARRIA TER, C.F.,A ARO, C.E.,B 5 - 2P
16 03-02-2019 12:00 SANT PONÇ, AT.,A ARO, C.E.,B 5 - 0P
17 10-02-2019 11:30 ARO, C.E.,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 1 - 3P
18 16-02-2019 12:20 PALS ATLÈTIC,B ARO, C.E.,B 1 - 1E
19 23-02-2019 11:00 ARO, C.E.,B BESCANO, C.D.,A 0 - 3P
20 10-03-2019 12:30 BANYOLES, C.E.,C ARO, C.E.,B 6 - 1P
21 16-03-2019 18:15 ARO, C.E.,B GEiEG,A 1 - 8P
22 23-03-2019 14:00 ARO, C.E.,B PONTENC CLUB ESP.,A 0 - 6P
23 30-03-2019 11:45 PORQUERES, U.E.,B ARO, C.E.,B 1 - 1E
24 06-04-2019 13:30 ARO, C.E.,B SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 1 - 4P
25 14-04-2019 11:00 PALAFRUGELL, C.F.,B ARO, C.E.,B 3 - 1P
26 27-04-2019 11:15 ARO, C.E.,B FLAÇA, C.D.,A 0 - 5P
27 04-05-2019 12:30 SANT GREGORI, A.E.,B ARO, C.E.,B 5 - 2P
28 11-05-2019 12:45 ARO, C.E.,B VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 1 - 6P
29 19-05-2019 10:30 BELL LLOC, C.P.,B ARO, C.E.,B 3 - 0P
30 26-05-2019 12:00 ARO, C.E.,B SARRIA TER, C.F.,A 10 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.