CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C

CADET SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 13:00 ESCOLA F. SABADELL,D CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 0 - 9G
2 14-10-2018 17:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C SABADELL F.C., C.E.,D 1 - 3P
3 21-10-2018 13:20 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 2 - 7G
4 28-10-2018 14:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 2P
5 04-11-2018 15:00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 2 - 4G
6 10-11-2018 16:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C MERCANTIL, C.E,E 1 - 3P
7 17-11-2018 14:10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 5 - 2P
8 25-11-2018 12:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 0 - 4P
9 02-12-2018 12:00 POLINYA, AT.,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 2 - 1P
10 16-12-2018 17:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C RUBI, U.E.,D 2 - 2E
11 23-12-2018 17:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C SABADELLENCA, UE.,B 7 - 1G
12 12-01-2019 14:00 RIPOLLET, C.F.,D CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 3 - 0P
13 19-01-2019 16:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 3 - 1G
14 26-01-2019 10:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 2 - 3G
15 03-02-2019 14:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B 1 - 1E
16 10-02-2019 12:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C ESCOLA F. SABADELL,D 8 - 0G
17 16-02-2019 15:00 SABADELL F.C., C.E.,D CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 2 - 0P
18 24-02-2019 14:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 2 - 1G
19 10-03-2019 12:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 1 - 3G
20 17-03-2019 17:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 4 - 1G
21 23-03-2019 14:15 MERCANTIL, C.E,E CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 6 - 1P
22 31-03-2019 18:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 1 - 4P
23 07-04-2019 12:30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 4 - 2P
24 14-04-2019 16:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C POLINYA, AT.,B 2 - 3P
25 27-04-2019 13:30 RUBI, U.E.,D CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 1 - 6G
26 04-05-2019 09:00 SABADELLENCA, UE.,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 3 - 4G
27 12-05-2019 18:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C RIPOLLET, C.F.,D 1 - 2P
28 18-05-2019 20:00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 1 - 3G
29 26-05-2019 14:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 3 - 4P
30 01-06-2019 15:00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,C 1 - 1E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.