FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 2 - 2E
2 07-10-2018 10:00 BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 9G
3 13-10-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 5 - 3G
4 20-10-2018 12:30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 2G
5 28-10-2018 10:00 L'ESCALA, F.C.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 4 - 1P
6 04-11-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FIGUERES, U.E.,A 0 - 1P
7 10-11-2018 12:45 PERALADA, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 - 0P
8 17-11-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B TORDERA, C.F.,A 8 - 1G
9 24-11-2018 12:30 FARNERS, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 2E
10 01-12-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B QUART, U.E.,C 1 - 1E
11 15-12-2018 15:00 CAL AGUIDÓ, AD,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 1G
12 22-12-2018 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LLAGOSTERA, U.E.,C 1 - 1E
13 13-01-2019 09:30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 1G
14 19-01-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 0 - 2P
15 26-01-2019 11:00 LLORET, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 3G
16 02-02-2019 15:30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 1G
17 09-02-2019 13:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BASE VILOBI 2015 CLUB FUTBOL ,A 2 - 0G
18 16-02-2019 09:45 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 2G
19 23-02-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A 2 - 0G
20 09-03-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B L'ESCALA, F.C.,B 2 - 5P
21 16-03-2019 13:00 FIGUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 0E
22 23-03-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B PERALADA, C.F.,B 0 - 1P
23 30-03-2019 10:00 TORDERA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 10G
24 06-04-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FARNERS, C.E.,A 1 - 2P
25 14-04-2019 10:55 QUART, U.E.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 3G
26 28-04-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B CAL AGUIDÓ, AD,A 5 - 1G
27 04-05-2019 11:30 LLAGOSTERA, U.E.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 3G
28 11-05-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 4 - 0G
29 19-05-2019 11:15 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 2E
30 25-05-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LLORET, C.F.,A 3 - 3E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.