ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 10:15 BADIA DEL VALLES, C.D.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 3G
2 14-10-2018 17:20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B RUBI, U.E.,C 10 - 1G
3 20-10-2018 13:30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 2G
4 27-10-2018 18:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 10 - 0G
5 04-11-2018 16:00 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 8G
6 10-11-2018 19:35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SABADELL F.C., C.E.,D 2 - 0G
7 18-11-2018 14:00 MERCANTIL, C.E,F ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 10G
8 24-11-2018 17:50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 2 - 3P
9 01-12-2018 15:00 RIPOLLET, C.F.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 3G
10 16-12-2018 17:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ESCOLA DE F. PLANADEU,A 4 - 1G
11 23-12-2018 09:00 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 4G
12 12-01-2019 17:45 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ESCOLA F. SABADELL,B 9 - 0G
13 20-01-2019 09:15 SABADELLENCA, UE.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 4G
14 27-01-2019 11:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 4 - 7G
15 03-02-2019 17:35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ROUREDA, V.D.F.,B 4 - 1G
16 09-02-2019 20:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B BADIA DEL VALLES, C.D.,B 4 - 0G
17 17-02-2019 09:30 RUBI, U.E.,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 2 - 10G
18 23-02-2019 19:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,D 6 - 2G
19 09-03-2019 15:30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 12G
20 16-03-2019 17:50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,A 7 - 0G
21 24-03-2019 12:00 SABADELL F.C., C.E.,D ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 2G
22 30-03-2019 18:40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B MERCANTIL, C.E,F 8 - 0G
23 06-04-2019 13:15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 3 - 2P
24 14-04-2019 17:55 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B RIPOLLET, C.F.,B 3 - 0G
25 27-04-2019 13:15 ESCOLA DE F. PLANADEU,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 9G
26 04-05-2019 19:40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 1 - 1E
27 11-05-2019 13:15 ESCOLA F. SABADELL,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 11G
28 18-05-2019 17:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SABADELLENCA, UE.,B 1 - 1E
29 26-05-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 7 - 1G
30 01-06-2019 14:15 ROUREDA, V.D.F.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 2G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.