FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 10:00 BESALU, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 6G
2 06-10-2018 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 0 - 6P
3 13-10-2018 12:15 TER-BRUGENT 2014 A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 11G
4 05-12-2018 20:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANT GREGORI, A.E.,B 9 - 0G
5 27-10-2018 16:00 BANYOLES, C.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 1G
6 03-11-2018 16:10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANT ROC OLOT , C.F.,A 3 - 2G
7 10-11-2018 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C PORQUERES, U.E.,B 6 - 0G
8 17-11-2018 12:55 BANYOLES CLUB AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 2P
9 24-11-2018 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C CORNELLA TERRI, A.E.,A 9 - 1G
10 01-12-2018 11:00 LA CANYA, A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 3G
11 15-12-2018 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 5 - 1G
12 22-12-2018 10:00 TORELLO, C.F.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 0P
13 12-01-2019 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANTJOANEN, C.P.,A 3 - 2G
14 20-01-2019 09:45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 12 - 0G
15 26-01-2019 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
16 02-02-2019 14:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C BESALU, C.E.,A 1 - 3P
17 09-02-2019 10:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 4 - 1P
18 16-02-2019 14:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TER-BRUGENT 2014 A.E.,A 13 - 1G
19 24-02-2019 10:30 SANT GREGORI, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 8G
20 09-03-2019 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C BANYOLES, C.E.,B 6 - 1G
21 17-03-2019 12:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 3G
22 23-03-2019 11:45 PORQUERES, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 5G
23 30-03-2019 14:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C BANYOLES CLUB AT.,A 3 - 2G
24 07-04-2019 11:30 CORNELLA TERRI, A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 7G
25 13-04-2019 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C LA CANYA, A.E.,A 2 - 2E
26 27-04-2019 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 9G
27 04-05-2019 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TORELLO, C.F.,C 3 - 2G
28 11-05-2019 11:00 SANTJOANEN, C.P.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 8G
29 19-05-2019 09:30 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 15G
30 26-05-2019 00:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.