ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 15:00 SABADELL F.C., C.E.,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 3G
2 06-10-2018 18:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A VILASSAR DALT, C.E.,B 1 - 2P
3 13-10-2018 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
4 21-10-2018 18:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A NATACIO TERRASSA, C,A 2 - 2P
5 27-10-2018 15:30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 0P
6 04-11-2018 17:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 0 - 0E
7 11-11-2018 12:00 BADIA DEL VALLES, C.D.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 0 - 1G
8 16-01-2019 21:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A CARDEDEU, F.C.,B 3 - 0G
9 24-11-2018 20:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 4 - 7G
10 02-12-2018 17:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C 2 - 2E
11 15-12-2018 17:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 1 - 4G
12 23-12-2018 18:25 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A RIPOLLET, C.F.,A 2 - 0G
13 12-01-2019 18:00 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 4G
14 20-01-2019 18:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SABADELLENCA, UE.,A 7 - 0G
15 26-01-2019 20:00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
16 03-02-2019 19:20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SABADELL F.C., C.E.,C 1 - 0G
17 09-02-2019 16:30 VILASSAR DALT, C.E.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 0 - 4G
18 17-02-2019 18:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 5 - 0G
19 23-02-2019 19:00 NATACIO TERRASSA, C,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 3 - 1P
20 10-03-2019 18:45 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 1 - 6P
21 16-03-2019 19:15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 4 - 3P
22 24-03-2019 17:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A BADIA DEL VALLES, C.D.,A 0 - 3P
23 30-03-2019 15:00 CARDEDEU, F.C.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 1 - 1E
24 07-04-2019 18:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 2 - 2E
25 14-04-2019 19:15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 1P
26 27-04-2019 16:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 5 - 2G
27 05-05-2019 16:00 RIPOLLET, C.F.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 3 - 0P
28 12-05-2019 17:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 1 - 1E
29 18-05-2019 16:00 SABADELLENCA, UE.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 1 - 5G
30 26-05-2019 16:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 3 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.