ESPANYOL, R.C.D.,B

LLIGA NACIONAL JUVENIL

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 25-08-2018 18:15 VILASECA C.F.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 0 - 5G
2 01-09-2018 16:00 ESPANYOL, R.C.D.,B UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 2 - 0G
3 08-09-2018 18:30 CORNELLA, U.D. SAD,B ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 3G
4 15-09-2018 16:00 ESPANYOL, R.C.D.,B DAMM, C.F.,A 2 - 1G
5 22-09-2018 18:30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A ESPANYOL, R.C.D.,B 0 - 0E
6 29-09-2018 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B GIRONA, F.C.,B 3 - 0G
7 06-10-2018 16:00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 1P
8 13-10-2018 17:00 ESPANYOL, R.C.D.,B MERCANTIL, C.E,A 2 - 0G
9 20-10-2018 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 4 - 1G
10 27-10-2018 15:00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A ESPANYOL, R.C.D.,B 1 - 3G
11 03-11-2018 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 2 - 2E
12 10-11-2018 12:00 MOLLET U.E.,CF.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 1 - 2G
13 17-11-2018 17:00 ESPANYOL, R.C.D.,B BARCELONA, F.C.,B 1 - 2P
14 24-11-2018 16:00 BADALONA, C.F.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 1 - 6G
15 01-12-2018 18:00 ESPANYOL, R.C.D.,B SANT ANDREU, U.E,A 4 - 0G
16 15-12-2018 12:00 LLAGOSTERA, U.E.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 1 - 3G
17 22-12-2018 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B SEGRE, AT.,A 3 - 0G
18 12-01-2019 17:00 ESPANYOL, R.C.D.,B VILASECA C.F.,A 5 - 1G
19 19-01-2019 18:00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 0 - 0E
20 26-01-2019 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B CORNELLA, U.D. SAD,B 3 - 0G
21 02-02-2019 12:00 DAMM, C.F.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 3 - 0P
22 09-02-2019 17:00 ESPANYOL, R.C.D.,B UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 3 - 2G
23 17-02-2019 18:15 GIRONA, F.C.,B ESPANYOL, R.C.D.,B 0 - 1G
24 23-02-2019 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B 3 - 0G
25 10-03-2019 12:00 MERCANTIL, C.E,A ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 1P
26 17-03-2019 12:00 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A ESPANYOL, R.C.D.,B 0 - 9G
27 23-03-2019 17:30 ESPANYOL, R.C.D.,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 6 - 0G
28 30-03-2019 17:30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 2E
29 06-04-2019 18:30 ESPANYOL, R.C.D.,B MOLLET U.E.,CF.,A 2 - 1G
30 14-04-2019 12:00 BARCELONA, F.C.,B ESPANYOL, R.C.D.,B 3 - 2P
31 27-04-2019 17:30 ESPANYOL, R.C.D.,B BADALONA, C.F.,A 4 - 1G
32 04-05-2019 13:30 SANT ANDREU, U.E,A ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 4G
33 11-05-2019 20:00 ESPANYOL, R.C.D.,B LLAGOSTERA, U.E.,A 1 - 0G
34 18-05-2019 17:30 SEGRE, AT.,A ESPANYOL, R.C.D.,B 2 - 7G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.