JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-09-2018 17:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A CASTELLFOLLIT, U.E.,A 2 - 2E
2 08-09-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A RIPOLL CLUB FUTBOL,A 2 - 3P
3 15-09-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A LES PRESES, C.F.,A 3 - 2G
4 22-09-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A ABADESSENC, C.E.,B 6 - 2G
5 29-09-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A OSOR, U.E.,A 2 - 1G
6 06-10-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A -
7 14-10-2018 18:30 CAMOS, C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 3 - 2P
8 19-10-2018 21:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 5 - 3G
9 27-10-2018 16:00 SERINYA, C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 4 - 2P
10 03-11-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A LA CANYA, A.E.,A 3 - 0G
11 10-11-2018 16:00 BONMATI, C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 3 - 1P
12 06-12-2018 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A OLOT, AT.,A 4 - 0G
13 24-11-2018 18:15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 1 - 3G
14 01-12-2018 15:30 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A SANT ROC OLOT , C.F.,A 4 - 3G
15 15-12-2018 17:30 CORNELLA TERRI, A.E.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 0 - 4G
16 22-12-2018 15:30 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A CELLERA, C.F.,A 5 - 2G
17 13-01-2019 11:00 JOANETES,C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 2 - 2E
18 19-01-2019 16:00 CASTELLFOLLIT, U.E.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 2 - 4G
19 27-01-2019 16:00 RIPOLL CLUB FUTBOL,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 1 - 1E
20 03-02-2019 17:30 LES PRESES, C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 3 - 0P
21 09-02-2019 18:00 ABADESSENC, C.E.,B SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 3 - 1P
22 16-02-2019 16:00 OSOR, U.E.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 0 - 0E
23 24-02-2019 00:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A -
24 09-03-2019 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A CAMOS, C.F.,A 2 - 0G
25 17-03-2019 16:00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 4 - 2P
26 23-03-2019 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A SERINYA, C.F.,A 3 - 3E
27 30-03-2019 16:00 LA CANYA, A.E.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 2 - 1P
28 30-04-2019 21:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A BONMATI, C.F.,A 5 - 4G
29 13-04-2019 16:00 OLOT, AT.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 0 - 2G
30 27-04-2019 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 3 - 2G
31 04-05-2019 16:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 4 - 0P
32 11-05-2019 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A CORNELLA TERRI, A.E.,A 5 - 0G
33 18-05-2019 16:00 CELLERA, C.F.,A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 1 - 1E
34 25-05-2019 16:00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A JOANETES,C.F.,A 1 - 4P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.