JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 15-09-2018 17:00 BIGUES, C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 2E
2 22-09-2018 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B DRACS ATLETIC CANET FUTBOL CLUB,A 4 - 1P
3 29-09-2018 16:00 SENTMENAT, C.D.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 3G
4 06-10-2018 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B 3 - 0G
5 13-10-2018 17:10 MONTORNES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 4G
6 20-10-2018 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 4 - 1G
7 28-10-2018 20:00 BUFALA UNIÓ ESPORTIVA,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 0 - 5G
8 03-11-2018 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B 3 - 0G
9 10-11-2018 17:30 MARTORELLES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 1E
10 17-11-2018 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 4 - 1G
11 25-11-2018 20:00 VETERANS CATALUNYA,AF,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 0 - 1G
12 01-12-2018 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B LA SALUT PERE GOL AE.,B 5 - 0G
13 16-01-2019 21:00 PREMIA CLUB ESP.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 0 - 1G
14 22-12-2018 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B AMETLLA ASSOC. ESP..C,A 3 - 3E
15 13-01-2019 12:30 ARGENTONA, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 2E
16 19-01-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B BIGUES, C.E.,A 1 - 3P
17 26-01-2019 16:00 DRACS ATLETIC CANET FUTBOL CLUB,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 0 - 6G
18 02-02-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B SENTMENAT, C.D.,A 4 - 1G
19 10-02-2019 11:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 3G
20 16-02-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B MONTORNES, C.F.,A 4 - 0G
21 24-02-2019 12:30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 0 - 2G
22 09-03-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B BUFALA UNIÓ ESPORTIVA,A 1 - 1E
23 17-03-2019 17:00 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 2E
24 23-03-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B MARTORELLES, C.F.,A 0 - 3P
25 31-03-2019 12:15 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 3G
26 06-04-2019 17:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B VETERANS CATALUNYA,AF,B 2 - 0G
27 13-04-2019 17:00 LA SALUT PERE GOL AE.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 6G
28 27-04-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B PREMIA CLUB ESP.,B 6 - 0G
29 02-05-2019 21:00 AMETLLA ASSOC. ESP..C,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 2G
30 11-05-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B ARGENTONA, C.F.,B 2 - 3P
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.