JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 02-09-2018 19:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A SANT ANDREU ATLÈTIC,A 0 - 0E
2 09-09-2018 17:05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 - 0P
3 16-09-2018 18:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A EUROPA, C.E.,B 3 - 1G
4 23-09-2018 12:00 MOLLET U.E.,CF.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 4G
5 30-09-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A MOLLETENSE, U.D.,A 2 - 1G
6 07-10-2018 12:00 MONTCADA, C.D,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 - 0P
7 14-10-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A PUBILLA CASAS, C.E.,A 2 - 0G
8 20-10-2018 18:00 SARRIA, C.P.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 3 - 2P
9 28-10-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A CANYELLES,C.E.,A 0 - 2P
10 04-11-2018 12:00 SINGUERLIN, C.F.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 4G
11 11-11-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A PARC, U.D.,A 4 - 0G
12 18-11-2018 12:15 TURO PEIRA, C.C.D.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 4 - 1P
13 25-11-2018 12:02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A PREMIA CLUB ESP.,A 1 - 5P
14 02-12-2018 16:30 VALLDOREIX F.C.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 0 - 0E
15 16-12-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A SANT POL, AT.,A 4 - 1G
16 23-12-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 4 - 3G
17 12-01-2019 18:15 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 - 1P
18 20-01-2019 18:00 SANT ANDREU ATLÈTIC,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 2G
19 27-01-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 1 - 3P
20 02-02-2019 17:15 EUROPA, C.E.,B UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 0P
21 10-02-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A MOLLET U.E.,CF.,A 0 - 1P
22 16-02-2019 16:30 MOLLETENSE, U.D.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 3G
23 24-02-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A MONTCADA, C.D,A 2 - 1G
24 09-03-2019 17:45 PUBILLA CASAS, C.E.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 - 1P
25 17-03-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A SARRIA, C.P.,A 1 - 0G
26 24-03-2019 12:00 CANYELLES,C.E.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 4 - 2P
27 31-03-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A SINGUERLIN, C.F.,A 0 - 2P
28 07-04-2019 12:00 PARC, U.D.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 2 - 1P
29 14-04-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A TURO PEIRA, C.C.D.,A 1 - 1E
30 28-04-2019 12:00 PREMIA CLUB ESP.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 4 - 0P
31 05-05-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A VALLDOREIX F.C.,A 2 - 1G
32 12-05-2019 12:00 SANT POL, AT.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 3 - 1P
33 18-05-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 3G
34 26-05-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 3 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.