JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-09-2018 18:30 EUROPA, C.E.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 3 - 2P
2 08-09-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A MOLLETENSE, U.D.,A 2 - 0G
3 15-09-2018 17:45 PUBILLA CASAS, C.E.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 2 - 1P
4 22-09-2018 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A CANYELLES,C.E.,A 1 - 1E
5 30-09-2018 12:00 PARC, U.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 3 - 2P
6 06-10-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A PREMIA CLUB ESP.,A 2 - 1G
7 14-10-2018 12:03 SANT POL, AT.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 2 - 1P
8 20-10-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A 1 - 0G
9 28-10-2018 12:00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 2 - 0P
10 03-11-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A MOLLET U.E.,CF.,A 0 - 4P
11 11-11-2018 12:00 MONTCADA, C.D,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 1 - 1E
12 17-11-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SARRIA, C.P.,A 1 - 4P
13 25-11-2018 12:03 SINGUERLIN, C.F.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 1 - 4G
14 01-12-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A TURO PEIRA, C.C.D.,A 1 - 2P
15 16-12-2018 16:00 VALLDOREIX F.C.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 4 - 2P
16 23-12-2018 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 4 - 3P
17 12-01-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SANT ANDREU ATLÈTIC,A 1 - 1E
18 19-01-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A EUROPA, C.E.,B 0 - 2P
19 26-01-2019 16:30 MOLLETENSE, U.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 1 - 0P
20 02-02-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A PUBILLA CASAS, C.E.,A 1 - 0G
21 10-02-2019 12:00 CANYELLES,C.E.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 1 - 0P
22 17-02-2019 12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A PARC, U.D.,A 1 - 1E
23 24-02-2019 12:00 PREMIA CLUB ESP.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 0 - 2G
24 09-03-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SANT POL, AT.,A 3 - 1G
25 16-03-2019 18:00 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 1 - 0P
26 23-03-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 2 - 3P
27 31-03-2019 12:00 MOLLET U.E.,CF.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 3 - 0P
28 06-04-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A MONTCADA, C.D,A 2 - 2E
29 13-04-2019 17:45 SARRIA, C.P.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 2 - 2E
30 27-04-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SINGUERLIN, C.F.,A 0 - 0E
31 05-05-2019 12:15 TURO PEIRA, C.C.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 4 - 1P
32 11-05-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A VALLDOREIX F.C.,A 1 - 1E
33 18-05-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 3P
34 26-05-2019 12:00 SANT ANDREU ATLÈTIC,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 0 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.