JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-09-2018 17:30 SARRIA, C.P.,B OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 4G
2 09-09-2018 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A CELTIC, U.E.,A 1 - 2P
3 15-09-2018 20:00 BARCELONETA, C.F.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 4G
4 23-09-2018 19:05 OLYMPIA II CLUB ESP.,A VALLVIDRERA SENGLARS CF.,A 1 - 1E
5 29-09-2018 19:00 SANT IGNASI C.E.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 2 - 2E
6 07-10-2018 17:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A CAN BUXERES, F.C.,A 1 - 2P
7 14-10-2018 12:00 CERRO CLUB DEPORTIVO,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 4G
8 21-10-2018 17:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 3 - 2G
9 28-10-2018 12:30 SANTA EULALIA, C.F.,B OLYMPIA II CLUB ESP.,A 2 - 3G
10 04-11-2018 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A RACING VALLBONA, C.F.,A 5 - 2G
11 11-11-2018 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A PASTRANA, U.D,A 3 - 2G
12 18-11-2018 12:00 PIFERRER, AT.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 0 - 3G
13 25-11-2018 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A PUJADAS, C.D.,A 4 - 0G
14 01-12-2018 20:00 Pª BARC. ANGUERA,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 3G
15 16-12-2018 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A ESP. JOVENTUT CAN PI,A 4 - 0G
16 23-12-2018 12:15 TRINIDAD, C.D.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 0 - 1G
17 13-01-2019 19:05 OLYMPIA II CLUB ESP.,A SANT ADRIA CLUB FUTBOL ,A 2 - 2E
18 20-01-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A SARRIA, C.P.,B 1 - 1E
19 27-01-2019 14:03 CELTIC, U.E.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 3G
20 03-02-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A BARCELONETA, C.F.,A 3 - 2G
21 10-02-2019 12:00 VALLVIDRERA SENGLARS CF.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 0P
22 17-02-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A SANT IGNASI C.E.,A 4 - 1G
23 23-02-2019 18:00 CAN BUXERES, F.C.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 1 - 1E
24 10-03-2019 19:33 OLYMPIA II CLUB ESP.,A CERRO CLUB DEPORTIVO,A 2 - 1G
25 16-03-2019 20:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 0 - 3G
26 24-03-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A SANTA EULALIA, C.F.,B -
27 31-03-2019 12:15 RACING VALLBONA, C.F.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 3 - 0P
28 06-04-2019 20:00 PASTRANA, U.D,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 0 - 2G
29 14-04-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A PIFERRER, AT.,A 1 - 1E
30 28-04-2019 12:00 PUJADAS, C.D.,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 2 - 3G
31 05-05-2019 20:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A Pª BARC. ANGUERA,A 3 - 0G
32 12-05-2019 16:00 ESP. JOVENTUT CAN PI,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 0 - 2G
33 19-05-2019 19:00 OLYMPIA II CLUB ESP.,A TRINIDAD, C.D.,A 2 - 2E
34 26-05-2019 12:00 SANT ADRIA CLUB FUTBOL ,A OLYMPIA II CLUB ESP.,A 3 - 1P
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.