JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-09-2018 17:00 LA MUNIA, A.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 2 - 3G
2 08-09-2018 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B MASQUEFA, F.C.,A 2 - 2E
3 15-09-2018 17:00 ODENA, C.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 5 - 1P
4 22-09-2018 17:00 OLIVELLA, C.E,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 2 - 1P
5 30-09-2018 12:00 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 3 - 1P
6 07-10-2018 16:10 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B RIBES, C.D.,A 2 - 1G
7 14-10-2018 17:00 PIERA, A.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 2 - 0P
8 20-10-2018 17:00 CAPELLADES, C.F.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 1 - 2G
9 28-10-2018 12:00 LA GRANADA, C.F.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 2 - 1P
10 03-11-2018 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 4 - 2G
11 10-11-2018 17:00 MOJA, A.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 4 - 2P
12 17-11-2018 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 3 - 1G
13 24-11-2018 17:30 SITGES U.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 2 - 3G
14 01-12-2018 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B RIUDEBITLLES, C.D.,A 2 - 4P
15 15-12-2018 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B MEDIONA, C.F.,A 5 - 0G
16 23-12-2018 17:00 ANOIA , C.E.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 1 - 2G
17 12-01-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B CUBELLES, C.F.,A 2 - 4P
18 19-01-2019 19:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B LA MUNIA, A.E.,A 5 - 3G
19 27-01-2019 17:30 MASQUEFA, F.C.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 0 - 1G
20 02-02-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B ODENA, C.E.,A 1 - 2P
21 09-02-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B OLIVELLA, C.E,A 5 - 1G
22 16-02-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 0 - 1P
23 07-03-2019 20:15 RIBES, C.D.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 4 - 0P
24 09-03-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B PIERA, A.E.,A 1 - 2P
25 16-03-2019 19:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B CAPELLADES, C.F.,A 0 - 5P
26 23-03-2019 17:38 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B LA GRANADA, C.F.,A 3 - 3E
27 31-03-2019 16:30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 3 - 3E
28 06-04-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B MOJA, A.E.,A 0 - 8P
29 14-04-2019 17:20 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 7 - 0P
30 27-04-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B SITGES U.E.,A 2 - 2E
31 05-05-2019 12:00 RIUDEBITLLES, C.D.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 1 - 2G
32 12-05-2019 17:00 MEDIONA, C.F.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 1 - 1E
33 18-05-2019 17:30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B ANOIA , C.E.,A 7 - 4G
34 25-05-2019 17:30 CUBELLES, C.F.,A SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,B 5 - 1P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.