EUROPA, C.E.,A

TERCERA DIVISIO NACIONAL

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 19-08-2018 19:30 EUROPA, C.E.,A MARTINENC, F.C.,A 1 - 1E
2 26-08-2018 18:00 FIGUERES, U.E.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 0E
3 02-09-2018 19:00 EUROPA, C.E.,A PRAT, A.E.,A 0 - 1P
4 08-09-2018 19:30 SAN CRISTOBAL, C.P.,A EUROPA, C.E.,A 2 - 1P
5 11-09-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A SANTBOIA, F.C.,A 1 - 0G
6 16-09-2018 17:00 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B EUROPA, C.E.,A 3 - 4G
7 23-09-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A -
8 30-09-2018 17:00 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A EUROPA, C.E.,A 0 - 1G
9 07-10-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A LLAGOSTERA, U.E.,A 2 - 3P
10 14-10-2018 12:00 GRANOLLERS, E.C.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 0E
11 21-10-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 1 - 1E
12 27-10-2018 18:00 ASCÓ, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 2 - 3G
13 01-11-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A POBLA MAFUMET, C.F.,A 3 - 0G
14 04-11-2018 12:15 SANTS, U.E.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 2G
15 11-11-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 3 - 0G
16 17-11-2018 18:00 SANTFELIUENC, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 3G
17 25-11-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A VILAFRANCA, F.C.,A 0 - 3P
18 02-12-2018 12:00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 3 - 2P
19 09-12-2018 19:00 EUROPA, C.E.,A SANT ANDREU, U.E,A 1 - 1E
20 16-12-2018 12:00 HORTA, U.AT.,A EUROPA, C.E.,A 1 - 1E
21 23-12-2018 12:00 EUROPA, C.E.,A CASTELLDEFELS, U.E.,A 1 - 1E
22 05-01-2019 12:00 MARTINENC, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 1 - 2G
23 13-01-2019 17:00 EUROPA, C.E.,A FIGUERES, U.E.,A 0 - 0E
24 20-01-2019 12:00 PRAT, A.E.,A EUROPA, C.E.,A 1 - 0P
25 27-01-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A SAN CRISTOBAL, C.P.,A 1 - 1E
26 03-02-2019 12:00 SANTBOIA, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 2G
27 10-02-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A REUS DEPORTIU, C.F. SAD,B 3 - 2G
28 17-02-2019 00:00 EUROPA, C.E.,A -
29 24-02-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD, A 0 - 0E
30 02-03-2019 17:30 LLAGOSTERA, U.E.,A EUROPA, C.E.,A 1 - 0P
31 10-03-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A GRANOLLERS, E.C.,A 0 - 3P
32 16-03-2019 18:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A EUROPA, C.E.,A 2 - 1P
33 20-03-2019 20:30 EUROPA, C.E.,A ASCÓ, F.C.,A 2 - 1G
34 24-03-2019 12:00 POBLA MAFUMET, C.F.,A EUROPA, C.E.,A 0 - 4G
35 31-03-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A SANTS, U.E.,A 1 - 0G
36 07-04-2019 12:00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A EUROPA, C.E.,A 0 - 2G
37 14-04-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A SANTFELIUENC, F.C.,A 1 - 0G
38 18-04-2019 20:30 VILAFRANCA, F.C.,A EUROPA, C.E.,A 2 - 2E
39 28-04-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 2 - 1G
40 05-05-2019 18:00 SANT ANDREU, U.E,A EUROPA, C.E.,A 0 - 0E
41 12-05-2019 12:00 EUROPA, C.E.,A HORTA, U.AT.,A 0 - 1P
42 19-05-2019 12:00 CASTELLDEFELS, U.E.,A EUROPA, C.E.,A 3 - 0P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.