JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 30-09-2018 09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 6 - 4P
2 07-10-2018 11:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B SANT ANDREU, U.E,C 5 - 3G
3 13-10-2018 10:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 - 3P
4 21-10-2018 11:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 13 - 1G
5 29-11-2018 19:00 VILASSAR DALT, C.E.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 - 5G
6 04-11-2018 12:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B DAMM, C.F.,C 4 - 7P
7 10-11-2018 14:15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 - 2P
8 18-11-2018 13:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 0 - 4P
9 25-11-2018 10:30 SANT GABRIEL, C.D.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 4G
10 02-12-2018 13:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 1 - 2P
11 26-01-2019 12:10 MARTINENC, F.C.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 3 - 1P
12 23-12-2018 13:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B MOLLET U.E.,CF.,C 6 - 1G
13 12-01-2019 10:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 1P
14 20-01-2019 11:10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 5 - 0G
15 27-01-2019 09:45 HORTA, U.AT.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 6 - 6E
16 03-02-2019 11:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 3 - 2G
17 10-02-2019 09:10 SANT ANDREU, U.E,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 4G
18 17-02-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,C 4 - 2G
19 23-02-2019 11:00 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B -
20 10-03-2019 13:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B VILASSAR DALT, C.E.,B 2 - 1G
21 16-03-2019 15:15 DAMM, C.F.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 5 - 1P
22 23-03-2019 09:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 1 - 4P
23 31-03-2019 10:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 1 - 4G
24 07-04-2019 13:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B SANT GABRIEL, C.D.,C 1 - 0G
25 13-04-2019 12:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 2 - 3G
26 27-04-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B MARTINENC, F.C.,B 5 - 4G
27 05-05-2019 10:00 MOLLET U.E.,CF.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 1 - 4G
28 12-05-2019 09:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,C 2 - 2E
29 19-05-2019 09:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 4 - 5G
30 26-05-2019 11:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B HORTA, U.AT.,A 3 - 2G
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.