JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 18-10-2018 18:00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 1 - 2G
2 06-10-2018 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 5 - 13P
3 14-10-2018 12:00 LA CANYA, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 2 - 4G
4 20-10-2018 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E MANLLEU, A.E.C.,D 2 - 4P
5 29-11-2018 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E SANTJOANEN, C.P.,A 3 - 2G
6 03-11-2018 10:30 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 8 - 0P
7 10-11-2018 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E BESALU, C.E.,A 4 - 4E
8 17-11-2018 10:00 CORNELLA TERRI, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 2 - 4G
9 24-11-2018 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E FEC VALL DEL TER,C 2 - 1G
10 01-12-2018 12:00 LES PRESES, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 4 - 4E
11 15-12-2018 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E ROSES, A.E.,E 12 - 2G
12 22-12-2018 12:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 5 - 8G
13 12-01-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 6 - 7P
14 19-01-2019 11:30 VILAMALLA, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 5 - 4P
15 26-01-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E BANYOLES, C.E.,E 4 - 5P
16 02-02-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 7 - 1G
17 10-02-2019 12:45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 10 - 4P
18 16-02-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E LA CANYA, A.E.,B 2 - 1G
19 23-02-2019 13:10 MANLLEU, A.E.C.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 3 - 0P
20 09-03-2019 11:00 SANTJOANEN, C.P.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 8 - 0P
21 16-03-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,A 1 - 8P
22 23-03-2019 10:30 BESALU, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 7 - 3P
23 31-03-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E CORNELLA TERRI, A.E.,B 3 - 4P
24 06-04-2019 12:00 FEC VALL DEL TER,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 8 - 0P
25 13-04-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E LES PRESES, C.F.,B 3 - 1G
26 27-04-2019 10:00 ROSES, A.E.,E FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 2 - 3G
27 09-05-2019 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E SANT ROC OLOT , C.F.,A 3 - 2G
28 01-06-2019 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 7 - 4P
29 18-05-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E VILAMALLA, F.C.,A 6 - 2G
30 25-05-2019 10:00 BANYOLES, C.E.,E FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 5 - 6G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.