SANT ANDREU, U.E,K

ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 18-10-2018 19:00 SANT ANDREU, U.E,K BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C 4 - 3G
2 13-10-2018 10:00 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B SANT ANDREU, U.E,K 14 - 0P
3 20-10-2018 10:30 CAN BUXERES, F.C.,D SANT ANDREU, U.E,K 10 - 2P
4 27-10-2018 12:15 SANT ANDREU, U.E,K Pª BARC. ANGUERA,H 1 - 6P
5 04-11-2018 12:00 SANTA EULALIA, C.F.,C SANT ANDREU, U.E,K 14 - 1P
6 10-11-2018 09:00 SANT ANDREU, U.E,K PARC, U.D.,B 2 - 1G
7 17-11-2018 12:30 HOSPITALENSE, AT.C.,A SANT ANDREU, U.E,K 21 - 0P
8 24-11-2018 09:00 SANT ANDREU, U.E,K DIAGONAL CLUB ESP.,A 2 - 4P
9 01-12-2018 11:00 CARMELO, C.D. ,A SANT ANDREU, U.E,K 5 - 1P
10 15-12-2018 12:00 SANT ANDREU, U.E,K MONTAÑESA, C.F.,E 3 - 11P
11 23-12-2018 08:30 MARTINENC, F.C.,H SANT ANDREU, U.E,K 10 - 1P
12 12-01-2019 09:00 SANT ANDREU, U.E,K ALZAMORA, C.F.,D 5 - 5E
13 19-01-2019 10:30 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A SANT ANDREU, U.E,K 6 - 3P
14 26-01-2019 10:30 SANT ANDREU, U.E,K SANTS, U.E.,D 2 - 8P
15 02-02-2019 12:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J SANT ANDREU, U.E,K 10 - 1P
16 09-02-2019 09:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,C SANT ANDREU, U.E,K 8 - 2P
17 16-02-2019 12:30 SANT ANDREU, U.E,K TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 2 - 12P
18 23-02-2019 09:00 SANT ANDREU, U.E,K CAN BUXERES, F.C.,D 2 - 3P
19 09-03-2019 14:40 Pª BARC. ANGUERA,H SANT ANDREU, U.E,K 8 - 1P
20 16-03-2019 09:00 SANT ANDREU, U.E,K SANTA EULALIA, C.F.,C 5 - 12P
21 23-03-2019 12:00 PARC, U.D.,B SANT ANDREU, U.E,K 3 - 3E
22 30-03-2019 09:00 SANT ANDREU, U.E,K HOSPITALENSE, AT.C.,A 3 - 17P
23 06-04-2019 10:30 DIAGONAL CLUB ESP.,A SANT ANDREU, U.E,K 4 - 5G
24 13-04-2019 10:30 SANT ANDREU, U.E,K CARMELO, C.D. ,A 1 - 9P
25 27-04-2019 13:50 MONTAÑESA, C.F.,E SANT ANDREU, U.E,K 10 - 5P
26 05-05-2019 09:00 SANT ANDREU, U.E,K MARTINENC, F.C.,H 3 - 8P
27 11-05-2019 10:30 ALZAMORA, C.F.,D SANT ANDREU, U.E,K 11 - 2P
28 22-05-2019 19:00 SANT ANDREU, U.E,K ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,A 5 - 4G
29 25-05-2019 09:00 SANTS, U.E.,D SANT ANDREU, U.E,K 16 - 3P
30 01-06-2019 10:30 SANT ANDREU, U.E,K VILA OLIMPICA CLUB ESP.,J 1 - 8P
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.