FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C

ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C CENTELLES, U.E.,A 10 - 2G
2 14-10-2018 10:00 RIUDEPERES C.F. AT.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 2 - 11G
3 21-10-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C RIBETANA C.F.,A 16 - 0G
4 28-10-2018 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 1 - 15G
5 03-11-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 8 - 1G
6 11-11-2018 10:30 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 3 - 6G
7 17-11-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C MOIA, C.E.,B 10 - 1G
8 24-11-2018 11:30 SANTA EUGENIA, J.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 3 - 6G
9 02-12-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C VOLTREGANES F.B.,A 1 - 6P
10 15-12-2018 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 1 - 3G
11 22-12-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A 7 - 1G
12 12-01-2019 10:00 TONA, U.E.,D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 0 - 5G
13 19-01-2019 12:30 CORCO, A.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 2 - 13G
14 26-01-2019 11:55 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C OAR VIC,C 5 - 2G
15 02-02-2019 09:30 RODA DE TER, C.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 4 - 2P
16 09-02-2019 10:30 CENTELLES, U.E.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 0 - 3G
17 16-02-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C RIUDEPERES C.F. AT.,B 9 - 3G
18 23-02-2019 11:00 RIBETANA C.F.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 4 - 6G
19 09-03-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 16 - 1G
20 17-03-2019 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 3 - 11G
21 23-03-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 5 - 4G
22 31-03-2019 11:00 MOIA, C.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 1 - 8G
23 07-04-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C SANTA EUGENIA, J.E.,B 3 - 4P
24 13-04-2019 10:00 VOLTREGANES F.B.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 2 - 5G
25 27-04-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 9 - 2G
26 01-05-2019 12:00 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 3 - 6G
27 11-05-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C TONA, U.E.,D 5 - 3G
28 18-05-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C CORCO, A.E.,B 14 - 1G
29 25-05-2019 12:00 OAR VIC,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C 6 - 1P
30 01-06-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C RODA DE TER, C.E.,B 9 - 6G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.