JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 09:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 0 - 1P
2 14-10-2018 10:00 LOURDES, U.D.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 1 - 6G
3 21-10-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E MARTORELLES, C.F.,B 1 - 3P
4 27-10-2018 12:30 LA LLAGOSTA, C.D.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 2P
5 04-11-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E LLERONA, C.E.,A 1 - 10P
6 10-11-2018 12:00 MOLLET U.E.,CF.,H UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 1 - 5G
7 17-11-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E SANT FOST , U.E.,A 2 - 5P
8 24-11-2018 09:00 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 4 - 1P
9 02-12-2018 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E CALDES MONTBUI, C.F.,D 8 - 1G
10 15-12-2018 10:15 LES FRANQUESES, C.F.,F UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 1 - 9G
11 23-12-2018 11:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E BELLAVISTA MILAN, C.,C 8 - 4G
12 12-01-2019 09:00 CARDEDEU, F.C.,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 2P
13 20-01-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E CANOVELLES, U.E.,C 7 - 0G
14 26-01-2019 11:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 4 - 2G
15 03-02-2019 10:45 AMETLLA VALLES, C.F.,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 0 - 13G
16 10-02-2019 09:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 5 - 3P
17 16-02-2019 11:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E LOURDES, U.D.,C 6 - 0G
18 23-02-2019 12:30 MARTORELLES, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 1 - 9G
19 09-03-2019 11:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E LA LLAGOSTA, C.D.,B 4 - 2G
20 17-03-2019 10:15 LLERONA, C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 6 - 1P
21 23-03-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E MOLLET U.E.,CF.,H 5 - 2G
22 30-03-2019 10:00 SANT FOST , U.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 5G
23 06-04-2019 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 4 - 1G
24 13-04-2019 10:30 CALDES MONTBUI, C.F.,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 4G
25 28-04-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E LES FRANQUESES, C.F.,F 1 - 1E
26 05-05-2019 10:00 BELLAVISTA MILAN, C.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 3E
27 12-05-2019 09:17 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E CARDEDEU, F.C.,D 4 - 2G
28 19-05-2019 11:30 CANOVELLES, U.E.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 1 - 1E
29 26-05-2019 09:30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 3 - 7G
30 02-06-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E AMETLLA VALLES, C.F.,D 10 - 0G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.