SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A

ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 09:00 SITGES U.E.,E SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 8G
2 13-10-2018 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 8 - 2G
3 21-10-2018 09:15 PATI SANT RAMON CLUB ,A SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 5 - 3P
4 27-10-2018 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A BLANCA SUBUR, C.F.,D 6 - 6E
5 03-11-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 2 - 6G
6 10-11-2018 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A LA GRANADA, C.F.,A 10 - 3G
7 18-11-2018 09:30 IGUALADA, C.F.,I SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 8G
8 24-11-2018 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A ODENA, C.E.,D 6 - 2G
9 01-12-2018 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C 9 - 3G
10 15-12-2018 09:00 QUINTINENC, C.F.,A SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 9G
11 22-12-2018 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A MAS CATARRO, CF.B.,C 13 - 3G
12 12-01-2019 09:00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 6 - 3P
13 19-01-2019 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A RIBES, C.D.,C 4 - 2G
14 26-01-2019 11:45 BASE OLERDOLA, C.E.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 0 - 7G
15 02-02-2019 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A CUBELLES, C.F.,G 7 - 1G
16 09-02-2019 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A SITGES U.E.,E 8 - 2G
17 16-02-2019 11:00 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 3 - 6G
18 23-02-2019 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A PATI SANT RAMON CLUB ,A 4 - 5P
19 09-03-2019 12:30 BLANCA SUBUR, C.F.,D SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 13 - 1P
20 16-03-2019 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 9 - 2G
21 23-03-2019 09:30 LA GRANADA, C.F.,A SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 8G
22 30-03-2019 09:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A IGUALADA, C.F.,I 5 - 2G
23 06-04-2019 13:00 ODENA, C.E.,D SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 1E
24 13-04-2019 12:15 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 3 - 9G
25 27-04-2019 09:45 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A QUINTINENC, C.F.,A 11 - 7G
26 08-05-2019 18:00 MAS CATARRO, CF.B.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 10G
27 11-05-2019 11:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 3 - 5P
28 19-05-2019 10:00 RIBES, C.D.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 7G
29 25-05-2019 10:00 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A BASE OLERDOLA, C.E.,C 9 - 0G
30 02-06-2019 09:00 CUBELLES, C.F.,G SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 1 - 6G
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.