FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LES PRESES, C.F.,A 5 - 9P
2 06-10-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 17 - 0G
3 13-10-2018 11:00 LA CANYA, A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 3G
4 20-10-2018 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES, C.E.,B 5 - 2G
5 27-10-2018 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 7G
6 03-11-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FEC VALL DEL TER,A 2 - 1G
7 10-11-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 6 - 2G
8 27-01-2019 12:30 BANYOLES CLUB AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 2G
9 24-11-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B CORNELLA TERRI, A.E.,B 23 - 0G
10 01-12-2018 10:00 BESALU, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 5 - 5E
11 15-12-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT GREGORI, A.E.,C 12 - 0G
12 22-12-2018 10:00 PORQUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 5 - 1P
13 12-01-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANTJOANENC, P.,A -
14 19-01-2019 10:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 5 - 5E
15 26-01-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
16 02-03-2019 10:00 LES PRESES, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 5 - 3P
17 09-02-2019 11:00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 6G
18 16-02-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LA CANYA, A.E.,A 8 - 2G
19 24-02-2019 10:00 BANYOLES, C.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 6G
20 09-03-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 11 - 2G
21 16-03-2019 11:00 FEC VALL DEL TER,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 7G
22 23-03-2019 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 7 - 4P
23 30-03-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES CLUB AT.,A 7 - 3G
24 06-04-2019 10:00 CORNELLA TERRI, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 13G
25 13-04-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BESALU, C.E.,A 6 - 1G
26 27-04-2019 10:30 SANT GREGORI, A.E.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 12G
27 04-05-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B PORQUERES, U.E.,A 3 - 5P
28 11-05-2019 11:00 SANTJOANENC, P.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
29 17-05-2019 18:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT ROC OLOT , C.F.,A 7 - 3G
30 26-05-2019 00:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.