ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2018 10:45 SABADELL NORD,CF.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 8G
2 06-10-2018 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 1 - 0G
3 13-10-2018 10:15 BADIA DEL VALLES, C.D.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 7G
4 20-10-2018 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CERCLE SABADELLES 1856,A 2 - 1G
5 01-11-2018 10:00 GIMNASTIC MANRESA, C.,G ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 2 - 2E
6 04-11-2018 10:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SABADELLENCA, UE.,A 2 - 0G
7 10-11-2018 13:30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 2 - 3G
8 17-11-2018 10:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 12 - 0G
9 24-11-2018 09:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 2G
10 01-12-2018 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SABADELL F.C., C.E.,D -
11 16-12-2018 11:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 7G
12 22-12-2018 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B RIPOLLET, C.F.,A 3 - 3E
13 12-01-2019 13:30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 4G
14 19-01-2019 11:00 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 0 - 10G
15 26-01-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ESCOLA F. SABADELL,A 1 - 3P
16 02-02-2019 11:45 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SABADELL NORD,CF.,B 6 - 0G
17 10-02-2019 09:00 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 1 - 3G
18 17-02-2019 10:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B BADIA DEL VALLES, C.D.,A 10 - 3G
19 23-02-2019 09:45 CERCLE SABADELLES 1856,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 3 - 6G
20 10-03-2019 10:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B GIMNASTIC MANRESA, C.,G 0 - 5P
21 16-03-2019 10:45 SABADELLENCA, UE.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 6 - 2P
22 23-03-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 3 - 1G
23 30-03-2019 10:00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 5 - 2P
24 06-04-2019 14:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 6 - 0G
25 14-04-2019 10:30 SABADELL F.C., C.E.,D ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B -
26 27-04-2019 09:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 3 - 4P
27 04-05-2019 11:30 RIPOLLET, C.F.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 2 - 2E
28 11-05-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 5 - 3G
29 18-05-2019 10:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 7 - 1G
30 25-05-2019 12:00 ESCOLA F. SABADELL,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 3 - 1P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.