ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 30-09-2018 10:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 3 - 0G
2 06-10-2018 10:00 Pª BARC. ANGUERA,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 12G
3 13-10-2018 10:15 SARRIA, C.P.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 3 - 11G
4 21-10-2018 11:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A 6 - 3G
5 27-10-2018 10:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 9G
6 03-11-2018 09:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C Pª BARC. CINC COPES,A 15 - 0G
7 11-11-2018 09:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 - 9G
8 18-11-2018 13:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C SINGUERLIN, C.F.,A 3 - 0G
9 25-11-2018 10:00 MARTINENC, F.C.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 6G
10 02-12-2018 11:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C ALZAMORA, C.F.,B 6 - 0G
11 15-12-2018 09:00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 - 1P
12 22-12-2018 08:53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A 7 - 1G
13 13-01-2019 10:15 TECNOFUTBOL C.F,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 1G
14 20-01-2019 13:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C CATALONIA, U.B.,C 5 - 0G
15 26-01-2019 15:15 DAMM, C.F.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 9G
16 02-02-2019 11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 - 5G
17 10-02-2019 09:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C Pª BARC. ANGUERA,A 9 - 4G
18 17-02-2019 10:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C SARRIA, C.P.,B 7 - 1G
19 23-02-2019 10:30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 1 - 3G
20 10-03-2019 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 2 - 6P
21 16-03-2019 12:00 Pª BARC. CINC COPES,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 5G
22 24-03-2019 10:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E,B 8 - 3G
23 31-03-2019 10:00 SINGUERLIN, C.F.,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 - 9G
24 07-04-2019 11:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C MARTINENC, F.C.,C 4 - 1G
25 13-04-2019 10:30 ALZAMORA, C.F.,B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 - 5G
26 28-04-2019 13:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 6 - 2G
27 05-05-2019 09:00 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 0 - 6G
28 12-05-2019 12:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C TECNOFUTBOL C.F,A 4 - 5P
29 18-05-2019 09:00 CATALONIA, U.B.,C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C 2 - 7G
30 21-05-2019 20:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,C DAMM, C.F.,C 9 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.