BASE L'ARBOÇ,CF.,B

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 10:00 TANCAT, U.D.,A BASE L'ARBOÇ,CF.,B -
2 13-10-2018 10:20 BASE L'ARBOÇ,CF.,B ALTAFULLA, C.E.,B 0 - 2P
3 19-10-2018 19:15 BASE L'ARBOÇ,CF.,B RODA DE BARA AT.,B 3 - 1G
4 27-10-2018 10:45 LA RIERA, C.F.,D BASE L'ARBOÇ,CF.,B 5 - 3P
5 03-11-2018 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E 1 - 3P
6 11-11-2018 10:00 CUNIT, C.F.,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B -
7 17-11-2018 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B VENDRELL C.E.,B 3 - 5P
8 24-11-2018 12:00 BASE MARC BARTRA CF,D BASE L'ARBOÇ,CF.,B 2 - 0P
9 01-12-2018 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B RAMON SICART, A.E.,A 3 - 8P
10 15-12-2018 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B 7 - 2P
11 22-12-2018 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H 2 - 1G
12 13-01-2019 11:15 JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B 2 - 1P
13 19-01-2019 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B BELLVEI, AT.,A 1 - 4P
14 26-01-2019 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B TANCAT, U.D.,A -
15 02-02-2019 09:30 ALTAFULLA, C.E.,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B 4 - 3P
16 09-02-2019 09:30 RODA DE BARA AT.,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B 8 - 1P
17 16-02-2019 11:15 BASE L'ARBOÇ,CF.,B LA RIERA, C.F.,D 3 - 4P
18 23-02-2019 10:00 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,E BASE L'ARBOÇ,CF.,B 11 - 1P
19 09-03-2019 10:30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B CUNIT, C.F.,B -
20 16-03-2019 10:30 VENDRELL C.E.,B BASE L'ARBOÇ,CF.,B 0 - 0E
21 23-03-2019 10:00 BASE L'ARBOÇ,CF.,B BASE MARC BARTRA CF,D 1 - 6P
22 30-03-2019 12:00 RAMON SICART, A.E.,A BASE L'ARBOÇ,CF.,B 9 - 2P
23 06-04-2019 10:00 BASE L'ARBOÇ,CF.,B UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,B 0 - 9P
24 14-04-2019 09:30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,H BASE L'ARBOÇ,CF.,B 0 - 1G
25 27-04-2019 10:00 BASE L'ARBOÇ,CF.,B JOVENTUT BISBALENCA,C.F.,B 1 - 5P
26 05-05-2019 12:00 BELLVEI, AT.,A BASE L'ARBOÇ,CF.,B 8 - 2P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.