FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C GIMNASTIC MANRESA, C.,K 1 - 5P
2 13-10-2018 11:00 MOIA, C.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 8G
3 20-10-2018 10:30 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 12 - 1P
4 27-10-2018 10:20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C MANLLEU, A.E.C.,D 7 - 3G
5 04-11-2018 16:00 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 7 - 1P
6 10-11-2018 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TARADELL, U.D.,A 0 - 8P
7 17-11-2018 11:45 GURB, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 0P
8 24-11-2018 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 2 - 2E
9 01-12-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 6 - 2P
10 15-12-2018 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C RODA DE TER, C.E.,A 1 - 3P
11 22-12-2018 11:30 SANTA EUGENIA, J.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 6G
12 12-01-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TONA, U.E.,B 2 - 1G
13 19-01-2019 13:05 TONA, U.E.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 2G
14 26-01-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TORELLO, C.F.,C 0 - 7P
15 02-02-2019 10:00 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 2P
16 10-02-2019 10:00 GIMNASTIC MANRESA, C.,K FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 1 - 1E
17 16-02-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C MOIA, C.E.,B 7 - 3G
18 23-02-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 1 - 14P
19 10-03-2019 12:45 MANLLEU, A.E.C.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 0 - 4G
20 16-03-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 2 - 9P
21 23-03-2019 11:30 TARADELL, U.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 1P
22 30-03-2019 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C GURB, U.E.,A 2 - 7P
23 05-05-2019 11:00 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 2P
24 13-04-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 3 - 5P
25 27-04-2019 09:30 RODA DE TER, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 0P
26 04-05-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANTA EUGENIA, J.E.,A 5 - 2G
27 11-05-2019 11:30 TONA, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 2 - 3G
28 18-05-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TONA, U.E.,D 5 - 2G
29 25-05-2019 11:30 TORELLO, C.F.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 6 - 0P
30 01-06-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 2 - 3P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.