FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A RODA DE TER, C.E.,A 1 - 2P
2 13-10-2018 11:30 SANTA EUGENIA, J.E.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 2 - 4G
3 21-10-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A TONA, U.E.,B 5 - 1G
4 27-10-2018 11:30 TONA, U.E.,D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 1 - 6G
5 03-11-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A TORELLO, C.F.,C 1 - 7P
6 10-11-2018 10:00 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 4 - 4E
7 17-11-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A GIMNASTIC MANRESA, C.,K 2 - 2E
8 24-11-2018 11:00 MOIA, C.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 2 - 8G
9 01-12-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 6 - 2G
10 16-12-2018 12:45 MANLLEU, A.E.C.,D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 2 - 4G
11 23-12-2018 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 2 - 6P
12 12-01-2019 10:00 TARADELL, U.D.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 7 - 2P
13 19-01-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A GURB, U.E.,A 1 - 5P
14 26-01-2019 11:30 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 2 - 9G
15 03-02-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 3 - 12P
16 21-02-2019 19:00 RODA DE TER, C.E.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 4 - 3P
17 16-02-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A SANTA EUGENIA, J.E.,A 10 - 6G
18 23-02-2019 11:30 TONA, U.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 2 - 3G
19 09-03-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A TONA, U.E.,D 12 - 0G
20 17-03-2019 12:00 TORELLO, C.F.,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 11 - 1P
21 23-03-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 2 - 8P
22 30-03-2019 13:15 GIMNASTIC MANRESA, C.,K FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 6 - 2P
23 06-04-2019 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A MOIA, C.E.,B 3 - 3E
24 13-04-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 3 - 5G
25 28-04-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A MANLLEU, A.E.C.,D 4 - 4E
26 04-05-2019 10:00 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 3 - 2P
27 11-05-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A TARADELL, U.D.,A 1 - 12P
28 18-05-2019 11:45 GURB, U.E.,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 1 - 4G
29 25-05-2019 10:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,A 3 - 1G
30 26-05-2019 11:30 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 3 - 3E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.