UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 09:30 BIGUES, C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 1 - 6G
2 14-10-2018 10:10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 6 - 0G
3 20-10-2018 12:15 MOLLETENSE, U.D.,E UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 1 - 5G
4 27-10-2018 10:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D CARDEDEU, F.C.,G 6 - 0G
5 03-11-2018 12:00 MARTORELLES, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 8G
6 10-11-2018 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D VILAMAJOR, C.F.,B 6 - 1G
7 17-11-2018 10:55 LLERONA, C.E.,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 11G
8 24-11-2018 11:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 1 - 3P
9 02-12-2018 09:00 PARETS, C.F.,E UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 2E
10 16-12-2018 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 3 - 2G
11 22-12-2018 12:15 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 1 - 5G
12 12-01-2019 11:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D AMETLLA VALLES, C.F.,C 8 - 0G
13 19-01-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D VILANOVA VALLES,C.F.,B 1 - 4P
14 26-01-2019 11:45 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 1 - 3G
15 03-02-2019 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D LA LLAGOSTA, C.D.,C 6 - 1G
16 09-02-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D BIGUES, C.E.,A 2 - 6P
17 17-02-2019 10:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 4G
18 23-02-2019 11:35 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D MOLLETENSE, U.D.,E 2 - 3P
19 09-03-2019 11:00 CARDEDEU, F.C.,G UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 0 - 5G
20 16-03-2019 11:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D MARTORELLES, C.F.,B 2 - 3P
21 23-03-2019 10:00 VILAMAJOR, C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 5 - 3P
22 30-03-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D LLERONA, C.E.,D 5 - 4G
23 06-04-2019 11:00 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 1 - 3G
24 13-04-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D PARETS, C.F.,E 1 - 1E
25 27-04-2019 11:00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 2E
26 04-05-2019 11:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 1 - 1E
27 12-05-2019 17:00 AMETLLA VALLES, C.F.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 0 - 11G
28 18-05-2019 10:45 VILANOVA VALLES,C.F.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 7 - 1P
29 26-05-2019 12:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 2 - 1G
30 01-06-2019 10:00 LA LLAGOSTA, C.D.,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 2 - 6G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.