CAPELLADES, C.F.,A

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 10:00 FATIMA, F.C.,A CAPELLADES, C.F.,A 2 - 8G
2 13-10-2018 09:00 CAPELLADES, C.F.,A HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 3 - 5P
3 01-11-2018 10:30 MASQUEFA, F.C.,A CAPELLADES, C.F.,A 7 - 2P
4 27-10-2018 10:00 CAPELLADES, C.F.,A ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 4 - 1G
5 03-11-2018 12:00 RIUDEBITLLES, C.D.,B CAPELLADES, C.F.,A 0 - 10G
6 05-12-2018 18:35 SAN MAURO, U.D.,B CAPELLADES, C.F.,A 4 - 3P
7 18-11-2018 10:00 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A CAPELLADES, C.F.,A 1 - 10G
8 24-11-2018 09:00 CAPELLADES, C.F.,A PIERA, A.E.,B 1 - 3P
9 01-12-2018 09:55 CALAF, U.D.,A CAPELLADES, C.F.,A 0 - 4G
10 15-12-2018 10:00 CAPELLADES, C.F.,A SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 1 - 5P
11 23-12-2018 10:00 CAPELLADES, C.F.,A ODENA, C.E.,B 2 - 8P
12 13-01-2019 13:15 IGUALADA, C.F.,G CAPELLADES, C.F.,A 7 - 3P
13 19-01-2019 10:12 CAPELLADES, C.F.,A ANOIA , C.E.,B 2 - 6P
14 26-01-2019 10:00 CAPELLADES, C.F.,A FATIMA, F.C.,A 8 - 3G
15 02-02-2019 12:20 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A CAPELLADES, C.F.,A 5 - 2P
16 09-02-2019 09:00 CAPELLADES, C.F.,A MASQUEFA, F.C.,A 1 - 4P
17 16-02-2019 09:30 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A CAPELLADES, C.F.,A 4 - 4E
18 23-02-2019 09:00 CAPELLADES, C.F.,A RIUDEBITLLES, C.D.,B 13 - 0G
19 09-03-2019 10:00 CAPELLADES, C.F.,A SAN MAURO, U.D.,B 6 - 5G
20 19-03-2019 18:00 CAPELLADES, C.F.,A LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 2 - 2E
21 24-03-2019 10:29 PIERA, A.E.,B CAPELLADES, C.F.,A 2 - 5G
22 31-03-2019 10:00 CAPELLADES, C.F.,A CALAF, U.D.,A 3 - 7P
23 06-04-2019 11:00 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A CAPELLADES, C.F.,A 6 - 1P
24 13-04-2019 11:30 ODENA, C.E.,B CAPELLADES, C.F.,A 4 - 1P
25 27-04-2019 13:00 CAPELLADES, C.F.,A IGUALADA, C.F.,G 4 - 3G
26 04-05-2019 13:30 ANOIA , C.E.,B CAPELLADES, C.F.,A 12 - 2P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.