PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 4 - 5P
2 13-10-2018 12:40 CUBELLES, C.F.,H PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 3 - 5G
3 20-10-2018 09:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 4 - 4E
4 28-10-2018 10:00 SITGES U.E.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A -
5 03-11-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A RIUDEBITLLES, C.D.,A 2 - 2E
6 11-11-2018 10:00 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 2 - 3G
7 17-11-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A BLANCA SUBUR, C.F.,C 1 - 2P
8 24-11-2018 09:15 SANT SADURNI, U.E.,B PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 2 - 5G
9 01-12-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A VILANOVA GELTRU C.F.,B 1 - 5P
10 15-12-2018 09:00 BASE OLERDOLA, C.E.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A -
11 22-12-2018 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A CUBELLES, C.F.,I 3 - 2G
12 13-01-2019 10:30 SITGES U.E.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 4 - 1P
13 19-01-2019 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A RIBES, C.D.,B 1 - 1E
14 26-01-2019 11:30 PATI SANT RAMON CLUB,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 4 - 3P
15 02-02-2019 12:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 1 - 6P
16 10-02-2019 10:00 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 5 - 3P
17 16-02-2019 11:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A CUBELLES, C.F.,H 3 - 6P
18 23-02-2019 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 10 - 1P
19 09-03-2019 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SITGES U.E.,C -
20 17-03-2019 10:00 RIUDEBITLLES, C.D.,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 6 - 3P
21 23-03-2019 09:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 2 - 10P
22 30-03-2019 11:15 BLANCA SUBUR, C.F.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 7 - 4P
23 06-04-2019 10:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SANT SADURNI, U.E.,B 3 - 5P
24 13-04-2019 10:45 VILANOVA GELTRU C.F.,B PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 8 - 0P
25 27-04-2019 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A BASE OLERDOLA, C.E.,C -
26 04-05-2019 09:00 CUBELLES, C.F.,I PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 4 - 2P
27 11-05-2019 13:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SITGES U.E.,C 2 - 8P
28 19-05-2019 10:15 RIBES, C.D.,B PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 8 - 2P
29 25-05-2019 13:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A PATI SANT RAMON CLUB,A 0 - 8P
30 01-06-2019 10:45 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 7 - 2P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.