SITGES U.E.,C

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 00:00 SITGES U.E.,C SITGES U.E.,C -
2 14-10-2018 17:00 RIUDEBITLLES, C.D.,A SITGES U.E.,C 2 - 4G
2 14-10-2018 10:00 SITGES U.E.,C RIBES, C.D.,B -
3 20-10-2018 12:15 SITGES U.E.,C MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 5 - 5E
3 21-10-2018 10:30 PATI SANT RAMON CLUB,A SITGES U.E.,C -
4 27-10-2018 12:00 BLANCA SUBUR, C.F.,C SITGES U.E.,C 0 - 4G
4 28-10-2018 10:00 SITGES U.E.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A -
5 03-11-2018 12:15 SITGES U.E.,C SANT SADURNI, U.E.,B 7 - 2G
5 03-11-2018 12:00 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A SITGES U.E.,C -
6 11-11-2018 10:00 SITGES U.E.,C CUBELLES, C.F.,H -
6 10-11-2018 13:05 VILANOVA GELTRU C.F.,B SITGES U.E.,C 3 - 1P
7 18-11-2018 10:00 SITGES U.E.,C BASE OLERDOLA, C.E.,C -
7 17-11-2018 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A SITGES U.E.,C -
8 25-11-2018 10:00 SITGES U.E.,C BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A -
8 24-11-2018 09:00 CUBELLES, C.F.,I SITGES U.E.,C 1 - 4G
9 01-12-2018 10:45 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A SITGES U.E.,C 2 - 3G
9 02-12-2018 10:00 SITGES U.E.,C RIUDEBITLLES, C.D.,A -
10 16-12-2018 10:00 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A SITGES U.E.,C -
10 15-12-2018 12:15 SITGES U.E.,C RIBES, C.D.,B 8 - 2G
11 23-12-2018 11:00 PATI SANT RAMON CLUB,A SITGES U.E.,C 1 - 3G
11 23-12-2018 10:00 SITGES U.E.,C BLANCA SUBUR, C.F.,C -
12 13-01-2019 10:30 SITGES U.E.,C PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 4 - 1G
12 12-01-2019 09:15 SANT SADURNI, U.E.,B SITGES U.E.,C -
13 20-01-2019 10:00 SITGES U.E.,C VILANOVA GELTRU C.F.,B -
13 19-01-2019 12:00 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A SITGES U.E.,C 2 - 9G
14 26-01-2019 12:15 SITGES U.E.,C CUBELLES, C.F.,H 2 - 1G
14 26-01-2019 09:00 BASE OLERDOLA, C.E.,C SITGES U.E.,C -
15 02-02-2019 11:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A SITGES U.E.,C 1 - 5G
15 03-02-2019 10:00 SITGES U.E.,C CUBELLES, C.F.,I -
16 10-02-2019 10:00 SITGES U.E.,C SITGES U.E.,C -
17 17-02-2019 09:30 RIBES, C.D.,B SITGES U.E.,C -
17 17-02-2019 10:15 SITGES U.E.,C RIUDEBITLLES, C.D.,A 7 - 3G
18 24-02-2019 10:00 SITGES U.E.,C PATI SANT RAMON CLUB,A -
18 24-02-2019 10:00 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A SITGES U.E.,C 2 - 1P
19 09-03-2019 12:15 SITGES U.E.,C BLANCA SUBUR, C.F.,C 7 - 1G
19 09-03-2019 11:30 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SITGES U.E.,C -
20 17-03-2019 10:00 SITGES U.E.,C SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A -
20 16-03-2019 09:15 SANT SADURNI, U.E.,B SITGES U.E.,C 1 - 4G
21 23-03-2019 12:15 SITGES U.E.,C VILANOVA GELTRU C.F.,B 2 - 3P
21 24-03-2019 11:45 CUBELLES, C.F.,H SITGES U.E.,C -
22 30-03-2019 09:00 BASE OLERDOLA, C.E.,C SITGES U.E.,C -
22 31-03-2019 10:00 SITGES U.E.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A -
23 07-04-2019 11:30 SITGES U.E.,C CUBELLES, C.F.,I 6 - 2G
23 06-04-2019 10:45 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A SITGES U.E.,C -
24 13-04-2019 10:00 RIUDEBITLLES, C.D.,A SITGES U.E.,C -
24 13-04-2019 12:00 SITGES U.E.,C BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 1 - 0G
25 28-04-2019 11:00 RIBES, C.D.,B SITGES U.E.,C 4 - 3P
25 28-04-2019 10:00 SITGES U.E.,C MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A -
26 05-05-2019 12:00 SITGES U.E.,C PATI SANT RAMON CLUB,A 4 - 0G
26 04-05-2019 12:00 BLANCA SUBUR, C.F.,C SITGES U.E.,C -
27 12-05-2019 10:00 SITGES U.E.,C SANT SADURNI, U.E.,B -
27 11-05-2019 13:00 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A SITGES U.E.,C 2 - 8G
28 18-05-2019 12:15 VILANOVA GELTRU C.F.,B SITGES U.E.,C -
28 19-05-2019 10:15 SITGES U.E.,C SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 9 - 0G
29 26-05-2019 11:15 CUBELLES, C.F.,H SITGES U.E.,C 1 - 4G
29 26-05-2019 10:00 SITGES U.E.,C BASE OLERDOLA, C.E.,C -
30 01-06-2019 12:15 SITGES U.E.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 3 - 0G
30 01-06-2019 11:30 CUBELLES, C.F.,I SITGES U.E.,C -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.