ROUREDA, V.D.F.,B

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 4 - 7P
2 13-10-2018 13:30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D ROUREDA, V.D.F.,B 0 - 6G
3 20-10-2018 11:36 ROUREDA, V.D.F.,B SABADELL F.C., C.E.,I 7 - 4G
4 28-11-2018 19:00 RIPOLLET, C.F.,C ROUREDA, V.D.F.,B 0 - 5G
5 03-11-2018 11:40 ROUREDA, V.D.F.,B FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 1 - 7P
6 10-11-2018 11:45 ESCOLA F. SABADELL,D ROUREDA, V.D.F.,B 4 - 2P
7 17-11-2018 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 2 - 1G
8 24-11-2018 12:00 SABADELL NORD,CF.,C ROUREDA, V.D.F.,B 0 - 4G
9 01-12-2018 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 4 - 2G
10 15-12-2018 12:00 BADIA DEL VALLES, C.D.,B ROUREDA, V.D.F.,B 0 - 7G
11 22-12-2018 10:15 ROUREDA, V.D.F.,B CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 2 - 2E
12 12-01-2019 10:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D ROUREDA, V.D.F.,B 1 - 8G
13 19-01-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F ROUREDA, V.D.F.,B 3 - 1P
14 26-01-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B SABADELLENCA, UE.,C 2 - 3P
15 02-02-2019 12:30 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B ROUREDA, V.D.F.,B 5 - 1P
16 10-02-2019 09:30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F ROUREDA, V.D.F.,B 2 - 0P
17 16-02-2019 12:20 ROUREDA, V.D.F.,B Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 4 - 0G
18 24-02-2019 10:15 SABADELL F.C., C.E.,I ROUREDA, V.D.F.,B 1 - 0P
19 09-03-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B RIPOLLET, C.F.,C 6 - 1G
20 17-03-2019 09:00 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H ROUREDA, V.D.F.,B 2 - 2E
21 23-03-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B ESCOLA F. SABADELL,D 2 - 1G
22 24-04-2019 19:00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C ROUREDA, V.D.F.,B 3 - 4G
23 06-04-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B SABADELL NORD,CF.,C 7 - 0G
24 13-04-2019 10:30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B ROUREDA, V.D.F.,B 6 - 5P
25 27-04-2019 10:15 ROUREDA, V.D.F.,B BADIA DEL VALLES, C.D.,B 13 - 0G
26 04-05-2019 11:30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E ROUREDA, V.D.F.,B 2 - 2E
27 11-05-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 6 - 1G
28 18-05-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 2 - 2E
29 25-05-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C ROUREDA, V.D.F.,B 3 - 2P
30 01-06-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 1 - 5P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.