SABADELLENCA, UE.,C

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2018 12:15 SABADELLENCA, UE.,C TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 0 - 5P
2 13-10-2018 09:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F SABADELLENCA, UE.,C 1 - 6G
3 20-10-2018 12:15 SABADELLENCA, UE.,C Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 7 - 1G
4 28-10-2018 10:30 SABADELL F.C., C.E.,I SABADELLENCA, UE.,C 2 - 1P
5 03-11-2018 12:20 SABADELLENCA, UE.,C RIPOLLET, C.F.,C 6 - 0G
6 11-11-2018 10:30 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H SABADELLENCA, UE.,C 9 - 1P
7 17-11-2018 12:25 SABADELLENCA, UE.,C ESCOLA F. SABADELL,D 1 - 3P
8 25-11-2018 10:00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C SABADELLENCA, UE.,C 3 - 3E
9 01-12-2018 12:15 SABADELLENCA, UE.,C SABADELL NORD,CF.,C 2 - 2E
10 16-12-2018 10:30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B SABADELLENCA, UE.,C 2 - 3G
11 22-12-2018 12:15 SABADELLENCA, UE.,C BADIA DEL VALLES, C.D.,B 6 - 0G
12 13-01-2019 12:15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E SABADELLENCA, UE.,C 4 - 4E
13 19-01-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 11 - 1G
14 26-01-2019 11:30 ROUREDA, V.D.F.,B SABADELLENCA, UE.,C 2 - 3G
15 02-02-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 0 - 3P
16 09-02-2019 10:00 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B SABADELLENCA, UE.,C 2 - 4G
17 16-02-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 2 - 7P
18 23-02-2019 12:00 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D SABADELLENCA, UE.,C 0 - 4G
19 09-03-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C SABADELL F.C., C.E.,I 5 - 2G
20 16-03-2019 11:15 RIPOLLET, C.F.,C SABADELLENCA, UE.,C 1 - 1E
21 23-03-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 2 - 5P
22 30-03-2019 09:00 ESCOLA F. SABADELL,D SABADELLENCA, UE.,C 5 - 4P
23 06-04-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 2 - 2E
24 13-04-2019 10:45 SABADELL NORD,CF.,C SABADELLENCA, UE.,C 2 - 4G
25 27-04-2019 10:45 SABADELLENCA, UE.,C CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 2 - 2E
26 05-05-2019 10:15 BADIA DEL VALLES, C.D.,B SABADELLENCA, UE.,C 0 - 7G
27 11-05-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 4 - 6P
28 19-05-2019 11:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D SABADELLENCA, UE.,C 5 - 6G
29 25-05-2019 12:15 SABADELLENCA, UE.,C ROUREDA, V.D.F.,B 3 - 2G
30 01-06-2019 10:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F SABADELLENCA, UE.,C 5 - 0P
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.