JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-11-2018 13:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 7 - 0G
2 14-10-2018 12:30 LLERONA, C.E.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 15G
3 21-10-2018 10:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 11 - 0G
4 27-10-2018 11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 11G
5 04-11-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 10G
6 10-11-2018 11:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 7 - 5G
7 18-11-2018 11:30 VALLGORGUINA, F.C.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 3 - 12G
8 25-11-2018 09:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 8 - 1G
9 02-12-2018 12:00 SANT JORDI CLUB ESP.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 2 - 3G
10 15-12-2018 13:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A SABADELL F.C., C.E.,A 12 - 2G
11 22-12-2018 13:30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 4 - 8G
12 12-01-2019 13:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 9 - 2G
13 19-01-2019 12:00 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 3 - 0P
14 27-01-2019 09:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 12 - 3G
15 02-02-2019 10:30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 7G
16 09-02-2019 15:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 1 - 12G
17 16-02-2019 13:15 ESCOLA DE F. PLANADEU,A LLERONA, C.E.,A 8 - 0G
18 23-02-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 2 - 4G
19 10-03-2019 11:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 14 - 2G
20 16-03-2019 11:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 9 - 0G
21 02-05-2019 19:00 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 3 - 2P
22 30-03-2019 13:15 ESCOLA DE F. PLANADEU,A VALLGORGUINA, F.C.,A 6 - 2G
23 06-04-2019 10:15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 3 - 7G
24 14-04-2019 09:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A SANT JORDI CLUB ESP.,A 6 - 3G
25 27-04-2019 18:30 SABADELL F.C., C.E.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 2 - 4G
26 04-05-2019 11:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 6 - 2G
27 11-05-2019 13:30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 3G
28 19-05-2019 12:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 5 - 3G
29 28-05-2019 19:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 5 - 10G
30 02-06-2019 09:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 3 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.