JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-11-2018 13:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 7 - 0P
2 14-10-2018 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 1 - 8P
3 21-10-2018 11:30 VALLGORGUINA, F.C.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 11 - 4P
4 27-10-2018 14:55 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 - 4P
5 04-11-2018 12:00 SANT JORDI CLUB ESP.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 10 - 1P
6 11-11-2018 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SABADELL F.C., C.E.,A 4 - 2G
7 17-11-2018 13:30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
8 25-11-2018 14:11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 4 - 8P
9 02-12-2018 12:00 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 6 - 4P
10 16-12-2018 13:40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 9 - 3G
11 22-12-2018 15:00 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 1P
12 13-01-2019 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 3E
13 20-01-2019 12:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A LLERONA, C.E.,A 5 - 0G
14 26-01-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
15 03-02-2019 12:08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 0 - 4P
16 09-02-2019 15:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 1 - 12P
17 16-02-2019 14:15 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 8 - 0P
18 24-02-2019 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A VALLGORGUINA, F.C.,A 3 - 5P
19 10-03-2019 15:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 4 - 1P
20 16-03-2019 14:20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A SANT JORDI CLUB ESP.,A 0 - 6P
21 23-03-2019 12:00 SABADELL F.C., C.E.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 1 - 2G
22 31-03-2019 14:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 0 - 2P
23 07-04-2019 13:15 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 7 - 2P
24 14-04-2019 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 1 - 12P
25 27-04-2019 13:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 8G
26 04-05-2019 14:35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 3 - 7P
27 12-05-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 3G
28 18-05-2019 09:00 LLERONA, C.E.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 4G
29 26-05-2019 10:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 2 - 10P
30 01-06-2019 12:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.