JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 0 - 6P
2 13-10-2018 12:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 1P
3 21-10-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 3 - 1G
4 28-10-2018 11:30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 0P
5 04-11-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 0 - 10P
6 11-11-2018 12:00 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 4 - 1P
7 18-11-2018 10:05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 1 - 7P
8 25-11-2018 10:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 0 - 1P
9 02-12-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A VALLGORGUINA, F.C.,A 2 - 1G
10 16-12-2018 10:30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 - 1P
11 23-12-2018 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 4 - 0G
12 13-01-2019 14:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 3E
13 20-01-2019 12:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A SANT JORDI CLUB ESP.,A 1 - 6P
14 27-01-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A LLERONA, C.E.,A 1 - 1E
15 03-02-2019 12:00 SABADELL F.C., C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 1 - 3G
16 09-02-2019 11:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 3E
17 16-02-2019 18:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 1 - 6P
18 24-02-2019 10:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 4 - 2P
19 10-03-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 4 - 3G
20 16-03-2019 11:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 9 - 0P
21 24-03-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 2 - 3P
22 30-03-2019 12:10 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 - 1P
23 07-04-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 6 - 0G
24 14-04-2019 11:00 VALLGORGUINA, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 1 - 1E
25 27-04-2019 15:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 1 - 2P
26 04-05-2019 11:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 2P
27 12-05-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 3P
28 19-05-2019 12:00 SANT JORDI CLUB ESP.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 5 - 3P
29 25-05-2019 13:30 LLERONA, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 1 - 3G
30 01-06-2019 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A SABADELL F.C., C.E.,A 3 - 0P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.