JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 13-12-2018 19:00 VALLGORGUINA, F.C.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 3 - 0P
2 01-11-2018 12:45 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 2 - 6P
3 06-12-2018 08:45 SANT JORDI CLUB ESP.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 15 - 1P
4 28-11-2018 19:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A SABADELL F.C., C.E.,A 2 - 11P
5 03-11-2018 09:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 5 - 2P
6 10-11-2018 13:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 2 - 7P
7 17-11-2018 12:00 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 3 - 0P
8 25-11-2018 10:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 0 - 1P
9 01-12-2018 11:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 4 - 8P
10 16-12-2018 13:40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 9 - 3P
11 22-12-2018 10:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A LLERONA, C.E.,A 5 - 7P
12 12-01-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 8 - 3P
13 19-01-2019 11:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 6 - 4G
14 27-01-2019 09:30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 12 - 3P
15 03-02-2019 12:15 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 0 - 16P
16 09-02-2019 11:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A VALLGORGUINA, F.C.,A 1 - 14P
17 16-02-2019 14:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 7 - 1P
18 23-02-2019 12:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A SANT JORDI CLUB ESP.,A 1 - 12P
19 09-03-2019 12:00 SABADELL F.C., C.E.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 3 - 0P
20 16-03-2019 09:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 0 - 9P
21 24-03-2019 11:30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 9 - 0P
22 30-03-2019 10:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 3 - 14P
23 07-04-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 6 - 0P
24 13-04-2019 10:15 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 7 - 0P
25 27-04-2019 13:00 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 8P
26 04-05-2019 12:45 LLERONA, C.E.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 6 - 1P
27 30-05-2019 19:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 0 - 13P
28 19-05-2019 10:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 3 - 0P
29 28-05-2019 19:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 5 - 10P
30 01-06-2019 10:00 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 3 - 0P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.