JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-10-2018 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 0 - 6G
2 25-10-2018 19:45 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 7 - 6G
3 21-10-2018 10:00 ESCOLA DE F. PLANADEU,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 11 - 0P
4 28-10-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 3 - 5P
5 04-11-2018 12:00 VALLGORGUINA, F.C.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 0 - 8G
6 10-11-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 1 - 3P
7 18-11-2018 12:00 SANT JORDI CLUB ESP.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 4 - 3P
8 24-11-2018 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A SABADELL F.C., C.E.,A 2 - 1G
9 09-01-2019 19:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 4 - 0P
10 15-12-2018 12:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 4 - 2G
11 22-12-2018 12:00 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 9 - 1P
12 12-01-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 8 - 3G
13 20-01-2019 10:30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 4 - 3P
14 26-01-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2E
15 02-02-2019 09:00 LLERONA, C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 1 - 4G
16 09-02-2019 11:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 3E
17 16-02-2019 14:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 4 - 8G
18 23-02-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A ESCOLA DE F. PLANADEU,A 2 - 4P
19 10-03-2019 10:00 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 6 - 2P
20 16-03-2019 12:30 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A VALLGORGUINA, F.C.,A 11 - 3G
21 24-03-2019 09:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 2 - 3G
22 30-03-2019 12:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A SANT JORDI CLUB ESP.,A 3 - 3E
23 06-04-2019 12:00 SABADELL F.C., C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 2 - 5G
24 13-04-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 4 - 4E
25 28-04-2019 11:30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 4 - 1P
26 05-05-2019 12:15 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 3 - 2G
27 30-05-2019 19:30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 0 - 13G
28 19-05-2019 12:15 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 2 - 3P
29 26-05-2019 10:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 2 - 10G
30 02-06-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A LLERONA, C.E.,A 6 - 2G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.