JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 15-09-2018 20:30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 - 3G
2 22-09-2018 20:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A MARTORELL C.F.,A 1 - 0G
3 29-09-2018 20:00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 - 4G
4 07-10-2018 18:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A GIMNASTIC MANRESA, C.,A 3 - 0G
5 13-10-2018 18:00 ENFAF CREDIT ANDORRA,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 - 5G
6 21-10-2018 18:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A MERCANTIL, C.E.,A 4 - 1G
7 28-10-2018 17:30 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 - 6G
8 04-11-2018 18:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A RIUDOMS, C.D.,A 1 - 2P
9 11-11-2018 15:30 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 4 - 3P
10 18-11-2018 18:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 3 - 2G
11 24-11-2018 20:07 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 - 3G
12 02-12-2018 16:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A AEM, S.E.,C 3 - 1G
13 16-12-2018 15:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A PARDINYES C.F.,B 7 - 0G
14 18-01-2019 21:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A VILADECANS U.D.,A 4 - 2G
15 13-01-2019 20:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A PALLEJA, C.F.,B 11 - 1G
16 20-01-2019 18:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 3 - 2G
17 26-01-2019 16:00 MARTORELL C.F.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 - 5G
18 03-02-2019 18:08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 5 - 1G
19 10-02-2019 17:00 GIMNASTIC MANRESA, C.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 2 - 4G
20 17-02-2019 16:15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A ENFAF CREDIT ANDORRA,A 4 - 1G
21 24-02-2019 19:00 MERCANTIL, C.E.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A -
22 10-03-2019 20:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 5 - 0G
23 16-03-2019 15:30 RIUDOMS, C.D.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 3 - 4G
24 23-03-2019 20:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 1 - 1E
25 31-03-2019 12:00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 2 - 2E
26 07-04-2019 20:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 2 - 0G
27 13-04-2019 16:15 AEM, S.E.,C FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 1 - 4G
28 28-04-2019 12:00 PARDINYES C.F.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 0 - 4G
29 05-05-2019 17:45 VILADECANS U.D.,A FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 2 - 4G
30 12-05-2019 19:00 PALLEJA, C.F.,B FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 2 - 7G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.