JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-12-2018 21:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
2 14-10-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 0 - 3P
3 21-10-2018 14:00 SANT ANDREU ATLÈTIC,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 5 - 1P
4 28-10-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 0 - 5P
5 03-11-2018 20:00 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 8 - 4P
6 11-11-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SANT PERE NORD , C.F.,A 5 - 5E
7 08-12-2018 15:30 VILASSAR MAR,U.E.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
8 25-11-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 0 - 2P
9 02-12-2018 16:00 MOLINOS, U.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
10 16-12-2018 19:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A -
11 23-12-2018 12:00 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
12 13-01-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A -
13 20-01-2019 18:00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
14 27-01-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A MARTINENC, F.C.,B -
15 02-02-2019 18:00 CABRERA, U.E.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
16 10-02-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU,A -
17 17-02-2019 16:00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
18 24-02-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A SANT ANDREU ATLÈTIC,A -
19 09-03-2019 20:00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
20 17-03-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,C -
21 24-03-2019 18:00 SANT PERE NORD , C.F.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
22 31-03-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A VILASSAR MAR,U.E.,A -
23 06-04-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
24 14-04-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A MOLINOS, U.D.,A -
25 28-04-2019 12:00 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
26 05-05-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A -
27 12-05-2019 12:00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
28 19-05-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A -
29 25-05-2019 18:15 MARTINENC, F.C.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A -
30 02-06-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A CABRERA, U.E.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.