ARO, C.E.,A

CADET PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 15:00 ARO, C.E.,A VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 2 - 5P
2 12-10-2019 15:00 QUART, U.E.,B ARO, C.E.,A 4 - 0P
3 19-10-2019 17:15 ARO, C.E.,A FARNERS, C.E.,A 3 - 1G
4 29-10-2019 19:00 CAL AGUIDO, A.D.,A ARO, C.E.,A 2 - 1P
5 02-11-2019 13:30 ARO, C.E.,A LLORET, C.F.,A 0 - 3P
6 09-11-2019 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ARO, C.E.,A 6 - 1P
7 16-11-2019 09:00 ARO, C.E.,A BLANES, C.D.,A 1 - 3P
8 24-11-2019 11:30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A ARO, C.E.,A 4 - 2P
9 30-11-2019 13:20 LLAGOSTERA, U.E.,C ARO, C.E.,A 9 - 0P
10 14-12-2019 16:00 ARO, C.E.,A CASSA, U.D.,A 0 - 1P
11 21-12-2019 12:45 BELL LLOC, C.P.,A ARO, C.E.,A 4 - 1P
12 11-01-2020 14:00 ARO, C.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 4 - 4E
13 18-01-2020 15:00 PERALADA, C.F.,B ARO, C.E.,A 0 - 0E
14 25-01-2020 13:00 ARO, C.E.,A ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 2 - 1G
15 01-02-2020 13:30 FIGUERES, U.E.,B ARO, C.E.,A 3 - 0P
16 09-02-2020 12:45 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A ARO, C.E.,A 2 - 3G
17 15-02-2020 13:30 ARO, C.E.,A QUART, U.E.,B 0 - 5P
18 29-02-2020 12:45 FARNERS, C.E.,A ARO, C.E.,A 1 - 0P
19 07-03-2020 11:00 ARO, C.E.,A CAL AGUIDO, A.D.,A 1 - 3P
20 14-03-2020 10:00 LLORET, C.F.,A ARO, C.E.,A -
21 21-03-2020 15:30 ARO, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
22 28-03-2020 16:00 BLANES, C.D.,A ARO, C.E.,A -
23 04-04-2020 16:00 ARO, C.E.,A ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A -
24 18-04-2020 16:00 ARO, C.E.,A LLAGOSTERA, U.E.,C -
25 26-04-2020 12:30 CASSA, U.D.,A ARO, C.E.,A -
26 02-05-2020 16:00 ARO, C.E.,A BELL LLOC, C.P.,A -
27 10-05-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A ARO, C.E.,A -
28 16-05-2020 16:00 ARO, C.E.,A PERALADA, C.F.,B -
29 23-05-2020 11:00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B ARO, C.E.,A -
30 30-05-2020 16:00 ARO, C.E.,A FIGUERES, U.E.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.