QUART, U.E.,B

CADET PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 16:00 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A QUART, U.E.,B 1 - 1E
2 12-10-2019 15:00 QUART, U.E.,B ARO, C.E.,A 4 - 0G
3 19-10-2019 16:00 CASSA, U.D.,A QUART, U.E.,B 2 - 6G
4 26-10-2019 15:15 QUART, U.E.,B BELL LLOC, C.P.,A 2 - 4P
5 02-11-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A QUART, U.E.,B 0 - 1G
6 09-11-2019 15:15 QUART, U.E.,B PERALADA, C.F.,B 2 - 0G
7 16-11-2019 12:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B QUART, U.E.,B 2 - 1P
8 23-11-2019 16:00 QUART, U.E.,B FIGUERES, U.E.,B 0 - 3P
9 30-11-2019 12:45 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A QUART, U.E.,B 1 - 2G
10 14-12-2019 16:45 QUART, U.E.,B LLAGOSTERA, U.E.,C 1 - 4P
11 21-12-2019 18:45 QUART, U.E.,B FARNERS, C.E.,A 3 - 2G
12 11-01-2020 11:45 CAL AGUIDO, A.D.,A QUART, U.E.,B 2 - 0P
13 18-01-2020 18:15 QUART, U.E.,B LLORET, C.F.,A 2 - 1G
14 25-01-2020 16:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A QUART, U.E.,B -
15 02-02-2020 17:00 QUART, U.E.,B BLANES, C.D.,A -
16 08-02-2020 15:15 QUART, U.E.,B ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A -
17 15-02-2020 16:00 ARO, C.E.,A QUART, U.E.,B -
18 29-02-2020 15:15 QUART, U.E.,B CASSA, U.D.,A -
19 07-03-2020 12:45 BELL LLOC, C.P.,A QUART, U.E.,B -
20 14-03-2020 15:15 QUART, U.E.,B SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
21 21-03-2020 13:00 PERALADA, C.F.,B QUART, U.E.,B -
22 28-03-2020 15:15 QUART, U.E.,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B -
23 05-04-2020 12:00 FIGUERES, U.E.,B QUART, U.E.,B -
24 18-04-2020 15:15 QUART, U.E.,B VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A -
25 25-04-2020 16:30 LLAGOSTERA, U.E.,C QUART, U.E.,B -
26 02-05-2020 12:30 FARNERS, C.E.,A QUART, U.E.,B -
27 09-05-2020 15:15 QUART, U.E.,B CAL AGUIDO, A.D.,A -
28 16-05-2020 12:30 LLORET, C.F.,A QUART, U.E.,B -
29 23-05-2020 15:15 QUART, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
30 30-05-2020 16:00 BLANES, C.D.,A QUART, U.E.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.