FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A

CADET PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 17-10-2019 20:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 3 - 1P
2 13-10-2019 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A FIGUERES, U.E.,A 1 - 1E
3 20-10-2019 12:30 SANT GREGORI, A.E.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 1 - 4G
4 27-10-2019 12:30 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 6 - 3G
5 03-11-2019 11:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 4 - 4E
6 10-11-2019 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A L'ESCALA, F.C.,A 3 - 1G
7 16-11-2019 12:00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
8 24-11-2019 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A BLANES, C.D.,B -
9 01-12-2019 16:30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
10 15-12-2019 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A BANYOLES, C.E.,A -
11 21-12-2019 16:30 BISBALENC, AT.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
12 12-01-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A CAL AGUIDO, A.D.,B -
13 19-01-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A LLAGOSTERA, U.E.,B -
14 26-01-2020 11:30 SANTJOANEN, C.P.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
15 02-02-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A PERALADA, C.F.,A -
16 09-02-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
17 15-02-2020 17:00 FIGUERES, U.E.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
18 01-03-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A SANT GREGORI, A.E.,A -
19 08-03-2020 16:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
20 15-03-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A -
21 22-03-2020 12:00 L'ESCALA, F.C.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
22 29-03-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A -
23 04-04-2020 13:00 BLANES, C.D.,B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
24 19-04-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A -
25 25-04-2020 16:00 BANYOLES, C.E.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
26 03-05-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A BISBALENC, AT.,A -
27 09-05-2020 11:30 CAL AGUIDO, A.D.,B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
28 16-05-2020 16:30 LLAGOSTERA, U.E.,B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
29 24-05-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A SANTJOANEN, C.P.,A -
30 30-05-2020 13:00 PERALADA, C.F.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.