JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 17-10-2019 20:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 3 - 1G
2 13-10-2019 11:00 LLAGOSTERA, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 - 7G
3 19-10-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANTJOANEN, C.P.,A 3 - 0G
4 26-10-2019 17:00 PERALADA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 1 - 3G
5 02-11-2019 11:30 CAL AGUIDO, A.D.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 0 - 13G
6 09-11-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FIGUERES, U.E.,A 5 - 0G
7 17-11-2019 12:30 SANT GREGORI, A.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
8 23-11-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A -
9 30-11-2019 13:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
10 14-12-2019 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B L'ESCALA, F.C.,A -
11 21-12-2019 12:30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
12 11-01-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BLANES, C.D.,B -
13 19-01-2020 16:30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
14 25-01-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES, C.E.,A -
15 01-02-2020 16:30 BISBALENC, AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
16 09-02-2020 12:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
17 15-02-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B LLAGOSTERA, U.E.,B -
18 01-03-2020 11:30 SANTJOANEN, C.P.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
19 07-03-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B PERALADA, C.F.,A -
20 14-03-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B CAL AGUIDO, A.D.,B -
21 21-03-2020 17:00 FIGUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
22 28-03-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT GREGORI, A.E.,A -
23 05-04-2020 16:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
24 18-04-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A -
25 26-04-2020 12:00 L'ESCALA, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
26 02-05-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A -
27 09-05-2020 13:00 BLANES, C.D.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
28 16-05-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A -
29 23-05-2020 16:00 BANYOLES, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
30 30-05-2020 12:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BISBALENC, AT.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.