JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 12:30 PALAFRUGELL, C.F.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B 2 - 0P
2 01-11-2019 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B JUNCARIA, C.E.,B -
3 19-10-2019 12:00 BASCARA, F.C.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B 5 - 0P
4 26-10-2019 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B ROSES, A.E.,B 2 - 3P
5 02-11-2019 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B LA SALLE FIGUERES, C.E.,A -
6 10-11-2019 00:00 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
7 16-11-2019 12:40 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B PALS, AT,A 1 - 1E
8 23-11-2019 16:00 L'ESCALA, F.C.,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
9 30-11-2019 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B MONELLS, A.E.,A -
10 14-12-2019 15:30 BASE L'EMPORDANET,CF.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
11 21-12-2019 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B Pª UNIONISTA FIGUERES,B -
12 11-01-2020 10:00 BORRASSA, F.C.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
13 18-01-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B ESPLAIS, C.F.,B -
14 26-01-2020 12:00 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
15 02-02-2020 11:00 GLOBAL-PALAMOS C.F.,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
16 08-02-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B PALAFRUGELL, C.F.,A -
17 15-02-2020 16:00 JUNCARIA, C.E.,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
18 29-02-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B BASCARA, F.C.,A -
19 08-03-2020 12:30 ROSES, A.E.,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
20 14-03-2020 12:00 LA SALLE FIGUERES, C.E.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
21 21-03-2020 13:00 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
22 28-03-2020 11:45 PALS, AT,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
23 04-04-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B L'ESCALA, F.C.,B -
24 19-04-2020 12:00 MONELLS, A.E.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
25 25-04-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B BASE L'EMPORDANET,CF.,A -
26 02-05-2020 12:00 Pª UNIONISTA FIGUERES,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
27 09-05-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B BORRASSA, F.C.,A -
28 16-05-2020 12:30 ESPLAIS, C.F.,B ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B -
29 23-05-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B SANT PERE PESCADOR, F.C.,A -
30 30-05-2020 12:30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,B GLOBAL-PALAMOS C.F.,B -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.